Spojte se s námi


Fotbal

Strkanice mezi hráči Chelsea? Tohle je naposledy, co takové chování akceptuji, komentuje důrazně Pochettino

Chelsea v pondělní dohrávce 33. kola Premier League porazila Everton vysoko 6:0 a mezi ní a šestým Newcastlem už jsou pouze tři body. Výkon a výsledek ale trochu zastiňuje strkanice a hádka mezi hráči o to, kdo bude kopat penaltu. Po zápase se k incidentu jasně vyjádřil trenér Mauricio Pochettino.

Publikováno

dne

Chelsea v pondělní dohrávce 33. kola Premier League porazila Everton vysoko 6:0 a mezi ní a šestým Newcastlem už jsou pouze tři body. Výkon a výsledek ale trochu zastiňuje strkanice a hádka mezi hráči o to, kdo bude kopat penaltu. Po zápase se k incidentu jasně vyjádřil trenér Mauricio Pochettino.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Chelsea o výsledku utkání s Evertonem prakticky rozhodla už v prvním poločase. Velmi tučným písmem se pod zisk tří bodů zapsal Cole Palmer, jenž už ve třinácté minutě otevřel gólový účet utkání.

Palmer vedení Blues navýšil pět minut poté, když Pickford dokázal vytěsnit střelu Jacksona, na dorážku bývalého hráče Manchesteru City byl ale už krátký a fanoušci Evertonu věděli, že je zle.

A ve 29. minutě zkompletoval hattrick. Pickford vyběhl z vápna a rozhodl se pro rozehrávku, jeho přihrávku ale vystihl právě Palmer. Jednadvacetiletému Angličanovi se aktuálně velmi daří. Dva míče poslal do sítě Burnley, hattrick zaznamenal v zápase s Manchesterem United.

Proti Evertonu se trefil dokonce čtyřikrát, když v druhém poločase, konkrétně v 64. minutě, skóroval z penalty. Pokutovému kopu však předcházela strkanice hráčů Chelsea, kteří se hádali o to, kdo tento trestný kop zahraje.

O míč se nejdříve prali Noni Madueke a Nicolas Jackson, po několika okamžicích je uklidňoval Thiago Silva. Poté si pro balón přišel Palmer, z čehož vznikla další strkanice. Situaci definitivně vyřešil až kapitán Conor Gallagher, který jako exekutora penalty určil právě Palmera.

Tohle je naposledy, co akceptuji takové chování, řekl Pochettino

Trenér Chelsea Mauricio Pochettino poté na tiskové konferenci po zápase důrazně připomněl, že exekutorem pro zahrávání penalt je Palmer. A jasně se také vyjádřil k celému incidentu.

„Disciplína je v našem týmu nejdůležitější a ofenzivní hráči musí ukázat, že jsou hladoví po gólech, ale s takovou situací se nehodlám smířit. Budu velmi silný. Slibuji, že se to už nebude opakovat,“ řekl Pochettino na tiskové konferenci po zápase.

„Palmer je hráč, který má zahrávat pokutové kopy. Už se to nesmí opakovat, nemůžeme se znovu chovat jako děti. Hráčům jsem řekl, že je to naposledy, co akceptuji takové chování. Tohle není vtip. Zopakuji to velmi jasně – Palmer je exekutorem penalt,“ dodal kouč Chelsea.

Zdroj: Premier League, Sky Sports, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.