Spojte se s námi


Fotbal

Strhující zápas v krajské soutěži! Očekávané derby nabídlo obrovskou návštěvnost, debakl i zdravotní problémy

Očekávané derby nedopadlo pro Kozojídky podle jejich představ. S Hroznovou Lhotou totiž v domácím prostředí prohrály 0:6, čímž se výrazně vyrovnal boj o první příčku. Zápas kromě vysoké návštěvnosti nabídl také dvojnásobný příjezd RZP.

Publikováno

dne

Očekávané derby nedopadlo pro Kozojídky podle jejich představ. S Hroznovou Lhotou totiž v domácím prostředí prohrály 0:6, čímž se výrazně vyrovnal boj o první příčku. Zápas kromě vysoké návštěvnosti nabídl také dvojnásobný příjezd RZP.

V 1. A třídě skupiny B se v neděli dopoledne odehrál zápas mezi Kozojídkami a Hroznovou Lhotou. Jedná se o obrovské derby, neboť hřiště obou mužstev dělí od sebe méně než kilometry.  

Zároveň šlo o souboj dvou doposud nejúspěšnějších celků v aktuálním ročníku. Kozojídky, jenž poslední vzájemné měření sil vyhrály poměrem 4:1, měly v čele tabulky před úvodním hvizdem rozhodčího šestibodový náskok.  

Ačkoliv BRITTERM, jemuž výrazně scházel Bohumil Vardan, držel míč na svých kopačkách více, gólové příležitosti si vytvářeli převážně jen hosté. O úvodní trefu utkání se postaral Martin Chrenčík, na kterého navázal Zbyněk Smetka. Do kabin se tak odcházelo za stavu 0:2.  

Další góly přidal Trauben po změně stran, dvakrát se trefil Ondřej Březina, který je se 24 góly jednoznačně nejlepším střelcem soutěže. Hlavou se prosadil také Martin Matyáš a na konečných 0:6 upravoval střídající Miroslav Falešník.  

Na utkání byla hned dvakrát přivolána záchranná služba. Ke konci poločasové přestávky totiž došlo ke kolapsu hostujícího trenéra brankářů Karla Zavadila. Chvíli poté došlo také ke kolapsu domácího fanouška Františka Kozumplíka, nicméně oba by již měli být v pořádku. 

Podle oficiálního zápisu o utkání bylo na utkání přítomno 1000 diváků, nicméně hlasatel během zápasu avizoval 750 diváků. Jedná se o velmi podobnou návštěvnost jako na druholigovém nedělním zápase Varnsdorfu se Zbrojovkou Brno.

Až nečekaný debakl tak vyrovnal situaci v popředí tabulky. Bodové ztráty Kozojídek využil také Rohatec, který si poměrně jednoduše poradil s posledními Valticemi a na lídra tabulky tak momentálně ztrácí čtyři body, přičemž za Hroznovou Lhotou zaostává o pouhý bod.

Zdroj: FAČR, Facebook – TJ Sokol Hroznová Lhota

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.