Reklama

Středopolař Tomáš Kučera kouzlil se svojí hudební kapelou! Jaké jsou reakce veřejnosti?

Teplický středopolař Tomáš Kučera má obrovské zkušenosti s ligovým fotbalem. Zároveň ho však baví rap a vše okolo něj. S hudební kapelou 58G dobyl Prahu a teď míří do Brna! Co napsal na Twitter a jaké jsou reakce veřejnosti?

Teplice zažily sezónu hrůzy. Vážně jim hrozil sestup, ale nakonec ho odvrátily. Dlouholetou součástí kádru Teplic je i Tomáš Kučera.

Dle serveru Transfermarkt je dokonce druhým nejhodnotnějším hráčem celého týmu. Jeho hodnota je odhadována na 500 tisíc euro (cca 13 milionů Kč).

29letý střední záložník má v Teplicích platnou smlouvu až do konce sezóny 2021/22. Doteď Kučera nasbíral famózních 214 ligových startů, ale fotbal není jediná jeho doména.

Zároveň je součástí hudební skupiny 58G, která rapuje v moderních a originálních tóninách (grimu, trapu nebo drillu).

V České republice si získává stále větší popularitu, což dokazuje fakt, že v Praze v areálu branických ledáren dorazilo na jejich show 1200 lidí!

Další vystoupení čeká 58G již ve středu v Brně. Otázkou je, jestli Kučera dokáže svojí hudební kariéru skloubit s tou fotbalovou, rozhodnutí možná bude muset padnout již brzy.

Každopádně Teplice, které nepřivádějí žádné zajímavé hráče a neoplývají kvalitou, se takového hráče zbavovat nemohou.

Faktem však je, že Tomáš Kučera nebyl ani v jedné základní sestavě Teplic v dosavadní letní přípravě.

Reakce na výkon Tomáše Kučery s 58G

Fanoušci si show nemohli vynachválit. K celé události se vyjádřila i přítelkyně Kučery Linda Bartošová, která pracuje v ČT.

“Follow your dreams (Následuj své sny),” tweetovala přítelkyně Bartošová. Mířila tím snad na nadcházející transformaci z fotbalisty na hudebního umělce?

“První show po roce, neskutečný zážitek,” komentoval jeden z fanoušků.

Kučera známý také jako TK27 však na fotbal úplně nezapomíná! Finále Eura 2020 si nenechal ujít a dokonce se vyjádřil k penaltovému rozstřelu.


Zdroje: Tomáš Kučera, Transfermarkt, 58G, FK Teplice

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené