Spojte se s námi


Fotbal

Stoper Leicesteru Soyuncu je blízko k přestupu do Atlética Madrid

Atlético Madrid je velice blízko k dotažení nové posily do obrany. Z anglického Leicesteru by měl přijít Caglar Soyuncu, kterému v létě končí na King Power Stadium smlouva.

Publikováno

dne

Atlético Madrid je velice blízko k dotažení nové posily do obrany. Z anglického Leicesteru by měl přijít Caglar Soyuncu, kterému v létě končí na King Power Stadium smlouva.

Od doby, kdy Atlético převzal Diego Simeone, si vždy Indios zakládali na dobré a pevné defenzivě. A k té potřebujete zkušené a kvalitní stopery.

A to je něco, co Atlético v letošní sezóně po dlouhé době postrádá. Pokaždé se Atleti pyšnili nejlepší defenzivou v lize, teď na podzim inkasovali čtrnáctkrát. Méně gólů má Barcelona, Betis, Villarreal a Mallorca, stejně branek inkasoval Real Madrid, Athletic a Osasuna.

Posila do defenzivy je tak nutná. A Atleti jí našli v Leicesteru. Zaměřili se totiž na 26letého Caglara Soyncuho, kterému končí smlouva 30. června 2023, tedy na konci této sezóny.

Turecký reprezentant by tak na východ Madridu dorazil zadarmo. Situaci by se však mohla změnit, pokud už v lednu Civítas Metropolitano opustili dva stopeři na odchodu, Felipe a Mario Hermoso.

V tu chvíli by se Colchoneros snažili za menší částku už v lednu. Stejná situace se stala loni s Reinildem. 28letému stoperovi končila v Lille v létě smlouva, Atleti jej však přivedli už v lednu za 3 miliony eur.

Soyuncu má veké zkušenosti s Premier League, kde odkroutil 4 sezóny. V aktuálně probíhající páté však odehrál jen jeden zápas, ve zbytku byl zraněný, nebo seděl na lavičce. Před příchodem do Leicesteru odehrál i dvě sezóny ve Freiburgu.

V Madridu by byl konkurencí pro José Maria Gimeneze a Stefana Savice v základní sestavě. Simeone má k dispozici ještě Reinilda, v tříčlenné formaci zde využívá také Axela Witsela. V kádru jsou ještě Felipe a Hermoso, jenž by však měli odejít.

Zdroj: MARCA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.