Spojte se s námi


Fotbal

Statistická sestava nejhorších hráčů v PL: Faulující Pogba, Vydrovi spoluhráči i belgický tank

Ročník Premier League je u konce a byl výrazně vyrovnanější než v posledních letech. Známe nejlepší střelce, asistenty, gólmany, co ale negativní statistiky. St zajímavou grafiku přišel statistický portál Whoscored.com.

Publikováno

dne

Ročník Premier League je u konce a byl výrazně vyrovnanější než v posledních letech. Známe nejlepší střelce, asistenty, gólmany, co ale negativní statistiky. St zajímavou grafiku přišel statistický portál WhoScored.

Nejhorší procentuální úspěšnost zákroků mezi gólmany měl Ben Foster, v dresu Watfordu chytil pouze 58,3 % střel. Po konci sezóny se dlouholetá jednička rozhodla klub opustit, místo po něm převezme Rakušan Daniel Bachmann.

Pravý krajní obránce Sergi Canos z Brentfordu měl nejhorší úspěšnost přihrávek na vlastní polovině hřiště (69,4%), na druhé straně Romain Perraud ze Southamptonu drží hrozivou devítiprocentní úspěšnost centů.

Přestože stoper Daniel Amartey nehraje v Leicesteru pravidelně, udělal nejvíce chyb vedoucích je gólů (4), Diego Llorente z Leedsu vyhrál pouhých 43,9 % vzdušných soubojů, což je na středního obránce opravdu hodně nízké číslo.

Střední záložník Burnley Jack Cork měl přes značné zkušenosti s Premier League nejhorší úspěšnost obranných zákroků (35,1), Paulu Pogbovi z Manchesteru United stačilo nejméně zákroků na faul, konkrétně 0,3.

Hrozivou sezónu talentovaného křídelníka Dwighta McNeila z Burnley vykresluje statistika 52 střel bez jediného vstřeleného gólu. I Milot Rashica z Norwiche zůstal za očekáváními, úspěšnost driblinků na úrovni 21,9 % mluví za vše.

Americký útočník ve službách Norwiche Josh Sargent dostal pouze 12,5 % svých střel do prostoru brány, Christian Benteke z Crystal Palace zase proměnil jen 20 % svých velkých šancí. Obě čísla jsou na hroťáky skutečně hrozivá.

Zdroj: WhoScored

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.