Spojte se s námi


Chance Liga

Staněk je po operaci! Slavia oznámila, že s návratem repezentačního brankáře do tréninku počítá až v lednu

Jindřich Staněk má za sebou operaci ramene. Slavia to oznámila na svých sociálních sítích a současně s tím fanouškům nastínila možný návrat na hřiště. Staněk se dle ní vrátí do tréninkového procesu až v lednu příštího roku.

Publikováno

dne

Jindřich Staněk má za sebou operaci ramene. Slavia to oznámila na svých sociálních sítích a současně s tím fanouškům nastínila možný návrat na hřiště. Staněk se dle ní vrátí do tréninkového procesu až v lednu příštího roku.

  • Staněk má za sebou operaci ramene
  • Chybět bude až do ledna přištího roku
  • Fanouškům poslal vzkaz

Pražská Slavia se musí na nějaký čas obejít bez brankáře Jindřicha Staňka. Zkušený gólman, který do Edenu dorazil v zimě z Viktorie Plzeň, se zranil v rozhodujícím zápase mistrovství Evropy s Tureckem.

Při jedno ze zákroku si ošklivě poranil rameno a následně chtěl chytit další střelu, leč neúspěšně. Právě v ten moment si nejspíše zranění ještě zhoršil a bylo jasno o tom, že jej čeká pauza.

Slavia mluvila o několika měsících, ale blížší informace se plánovaly vydat až po operaci. Tu má nyní odchovanec Sparty za sebou a predikce nejsou příliš pozitivní.

„Jindřich Staněk v úterý v Ústřední vojenské nemocnici v Praze úspěšně podstoupil několikahodinovou operaci ramene!

Slávistický brankář bude mít nyní pět týdnů zafixovanou ruku a dle předpokladů se do plného tréninku zapojí až v lednu,“ oznámila Slavia na sociálních sítích.

Staněk poslal vzkaz fanouškům

„Vrátím se silnější. Hned jak to bude možné, budu chtít být zpátky na hřišti a pomoct klukům. Jako vždy. Děkuju všem za podporu!“ vzkázal slávistický gólman fanouškům.

A co teď? Slavia se pokouší domluvit na prodloužení smlouvy s Antonínem Kinským, který měl v létě v plánu odejít. Zranění Staňka by ale mohlo celou situaci změnit, pokud mu bude slíbený prostor mezi třemi tyčemi.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.