Stanciu: Nedávám si před sebe žádné konkrétní číslo gólů, nebo asistencí, kterých bych měl dosáhnout

Stanciu se dostal po obnovení sezóny do parádní formy, během dvou zápasů jednou skóroval a třikrát asistoval. V krátkém rozhovoru pro web Slavie se rozpovídal o zápasech bez fanoušků i skvělé formě.

Zdroj: slavia.cz

Na otázku, zda to byl jeho nejlepší výkon ve Slavii, odpověděl nepřímo. „Jsem především šťastný, že jsme vyhráli a já dal znovu gól. To je to nejdůležitější. Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje.”

Někteří fanoušci si na stránkách Slavie koupili papírovou kartu, která je místo nich na stadionu. Nico je rád že může nejen těmto fanouškům dělat radost dobrými výsledky a výkony. „Je mi líto, že musíme nyní hrát bez nich, ale o tom my nerozhodujeme. Vidíme a cítíme, že jsou naši fanoušci stále s námi. Teď jsou navíc určitě šťastní, že jsme vyhráli v takovém stylu.”

Stanciu proti Jablonci asistoval na dva góly, čímž se přiblížil čelu tabulky asistentů. Na asistence ale nemyslí, klíčové jsou pro něj body do celkové tabulky.

„Nedávám si před sebe žádné konkrétní číslo gólů, nebo asistencí, kterých bych měl dosáhnout. Jsem jen rád, že můžu hrát a pomoct týmu. Doufejme, že se mi povede ještě co možná nejvíc dobrých přihrávek pro spoluhráče.”

„Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,” uzavřel rumunský záložník Nicolae Stanciu.

Použitý zdroj: slavia.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. To bude tím,že jsi jen žoldák a s tou tvojí účetní jdete jen za prachama. Prostě cikánskej kočovník

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

První kapka v moři? Končíme s českým fotbalem, poškozuje naše jméno, oznámil významný sponzor

V souvislosti s korupčním prostředím v českém fotbale se často říká, že dokud do toho budou sponzoři cpát peníze, nic se nezmění. A konečně se objevila odvážná společnost, co se k tomu postavila čelem. Konkrétně se jedná o WEDOS.

Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Jan Kliment: Werner? Viděl jsem zajímavější hráče. Stuttgartu jsem vděčný za férovou péči

Útočník Jan Kliment se dal zdravotně do pořádku a patří mezi klíčové ofenzivní hráče Slovácka. V rozhovoru pro Ruik zavzpomínal na působení ve Stuttgartu nebo prozradil své cíle do budoucna.