Reklama

Stancia se zastal jeho bývalý šéf, který je však obviňován z rasismu

Zápas Anglie s Rumunskem nabídl vedle jednoho gólu a chycené penalty Florina Nity i jeden incident. Dva hráči hostujícího výběru před zápasem odmítli pokleknout, jedním z nich byl Nicolae Stanciu.

Zdroj: SK Slavia Praha

Pokleknutí před začátkem zápasů je již tradicí, tedy tradicí na Britských ostrovech. K vyjádření nesouhlasu s rasismem se nepřipojila dvojice rumunských reprezentantů Ionuț Nedelcearu a Nicolae Stanciu.

Oba hráči zůstali stát a záložník Slavie po závěrečném hvizdu vysvětlil, proč nepoklekl. Zdůraznil, že stojí za svým kamarádem Ondřejem Kúdelou, jenž byl bez důkazů obviněn z rasistické urážky.

Stancia se zastal majitel klubu FCSB (Stanciův někdejší zaměstnavatel) Gigi Becali. Zajímavostí je, že právě Becali byl nedávno obviněn z rasismu.

„Pokud ve svém srdci, ve svém svědomí, jste mužem, který nediskriminuje, miluje ostatní, proč klečet? To jsou falešná gesta,” řekl pro stanici PRO.

Reakce rumunských příznivců se různí, jedna část chování dvojice reprezentantů chápe, druhá ji odsuzuje, protože se bojí negativní reklamy v Anglii a okolí.

Zdroj: PRO

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Kdo pokleká před negry a sám negr není tak je zrádce své rasy !!! Proto nelze fandit České reprezentaci ( poklekla před zápasem ve Skotsku) ani Šmicrovy který ten to hnus schvaloval !!!

  • Je neuvěřitelné co dokáže způsobit jeden několikanásobný recidivista feťák po celé zeměkouli. Tímto aktem pouze říkáme, ano gauneři můžete si dělat co si smyslíte a mi žijící podle pravidel společnosti to budeme tolerovat. Dopadne to jednou špatně .Ve Francii už to pomalu vře.

 2. Co je to za licoměrné klauny!? Obviněn z rasismu byl kým? Bohem? Ne! Dnes nejvíce druhé z rasismu obviňují právě ti, kteří jsou největšími rasisty… A prodejná média (slušně řečeno) je v tom podporují, doufám, že sami tito pisálci klečí celé dny…
  O morálce dnes káží především ti, kteří jsou sami amorální a chovají se hůře jak divá zvěř (viz zápas ve Skotsku). Už toho mám dost – ignoruji veškeré dění, sport. zápasy, závody, utkání, ale i masmédia, do nichž zatahují tyto nechutné politické pseudokorektnosti. Tady o žádný tzv. incident nešlo, sport by měl být totiž apolitický!

 3. Jsem zvědavej, jestli česká repre poklekne při zápase proti skotsku : )
  Stanciu jinak palec nahoru

 4. Reakce Millwalla je přesně blbě! Nejde o poklekávání “před negry”, ale pitomé politické gesto, které vymysleli běloši a kterým dnes šermuje kde kdo vč. trenéra angl. reprezentace. Millwall všem politickým “progresivistům”, kteří cpou politiku do sportu, dává bohužel zapravdu. Je třeba tomuto gestu ve sportu říct jasné NE, ale pokud možno kultivovaně.

 5. Žádná reakce nedává klekání za pravdu, to už rovnou můžeš říct, že tomu dává za pravdu smrt toho kriminálníka

 6. Petr – mělo by tě napadnout, že Millwall to podle mého názoru nepsal, to je akce “ikony” zdejšího serveru, duševního mrzáčka mycwy a jeho falešných nicků. Díky tomu ko…… už nejsou komentáře na Efotbalu, tak se nyní přestěhoval sem a ještě jednou za mou osobu, Nico klobouček dolů…

 7. Kraviny vymýšlejí ti co dělají kulový hofno. Normálního člověka to nenapadne. Anglická reprezentace za klečení byla fandy vypískaná.

 8. Zdravím tě antimývale, já tě mám taky moc rád – pozdravuj ubožáčka mycwu, máte přeci společný počítač

 9. Pomalu se dostáváme do stavu absurdity…..jen špatný pohled na jinou než bílou rasu bude zločinem….a slovo je více než ublížení na zdraví či snad zabití, je-li v tom zase tmavá rasa…..snad brzy přijde den a vše se vrátí do správných “kolejí”….a to už nebude slovem…..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Opava vstoupí do FNL bez řady hráčů. Kdo všechno v klubu končí?

S pořádně pozměněným kádrem vstoupí fotbalisté Opavy do nového soutěžního ročníku naší druhé nejvyšší soutěže. Kdo již nadále nebude působit ve žlutomodrém dresu?

Neuvěřitelné! Fanoušci Chorvatska letěli na zápas s Českem, skončili však v Praze

Máte lístky na mistrovství Evropy ve fotbale, avšak nepustí vás přes hranice. V dnešní době něco málo pravděpodobného, přesto se to stalo vášnivým fanouškům Chorvatska. Svůj příběh povyprávěli webu Zadarski.

Mistrovství světa 2022 jen pro očkované! Katar zveřejnil přísná pravidla

Kvůli pandemii koronaviru se loni neodehrálo mistrovství Evropy, které se přesunulo na letošní léto. Už za rok a půl však uvidíme další velký šampionát, v Kataru se odehraje mistrovství světa. Na to se ale zřejmě nedostane každý.
Reklama