Spojte se s námi

Euro 2024

Problémy v reprezentaci! Tým před důležitým zápasem kvůli porušení interních pravidel opustili Coufal, Brabec a Kuchta

Nepříliš pozitivní zprávy přišly z týmu České fotbalové reprezentace. Tým po porušení interních pravidel opustila trojice Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta. Bližší důvody veřejnosti sděleny nebyly.

Publikováno

dne

V nedělní dopoledne přišly z týmu České fotbalové reprezentace negativní zprávy. Tým po porušení interních pravidel opustila trojice Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta. Bližší důvody veřejnosti sděleny nebyly.

Vzduch v týmu trenéra Jaroslava Šilhavého v posledních měsísích čistý není. Hovořil o tom i Antonín Barák, který se v nominaci nenachází, ačkoliv sám netuší, co vlastně provedl.

Nyní se ale stalo něco, co může výrazně ovlivnit poslední kvalifikační zápas, který rozhodne o postupujícím na letní EURO v Německu.

Česká fotbalová reprezentace na svých sociálních sítích zveřejnila krátké vyjádření, ve kterém vysvětluje, že tým opustila trojice opor z důvodu porušení interních pravidel.

„Tři hráči národního týmu zásadním způsobem v sobotu v noci porušili interní pravidla reprezentace. Jakub Brabec, Vladimír Coufal a Jan Kuchta s okamžitou platností z rozhodnutí vedení reprezentace opustili sraz národního týmu.“

Důvody nebyly veřejnosti blíže specifikovány a mohli bychom pouze odhadovat, o co se jednalo. Jisté je jen to, že se bude muset tým v pondělí obejít bez nich.

Utkání s Moldavskem se hraje 20. listopadu od 20:45 v Olomouci a šanci by tím pádem v základu měli dostat například Martin Vitík, David Jurásek či Tomáš Čvančara.

UPDATE: Unikly záběry, na kterých jsou vidět zmínění fotbalisté v podnapilém stavu v olomouckém klubu v doprovodu člena Výkonného výboru FAČR Tomáše Neumanna.

Zdroj: FAČR

Reklama

Oblíbené