Spojte se s námi


Liga mistrů

Sporting přivítá Barcelonu, která vyhrála posledních 7 zápasů

Publikováno

dne

Středeční zápas mezi Sportingem a Barcelonou bude dalším utkáním dvou týmů, které v poslední době neznají slovo porážka. Barcelona vyhrála posledních 7 zápasů a Sporting neprohrál již 12 zápasů.

Sporting odstartoval svojí cestu letošní základní skupinou Ligy mistrů v Řecku, kde Olympiakosu nastřílel v prvním poločase 3 góly. Zápas sice nakonec skončil 2-3, ovšem zbylé dva góly padly v 89. a 90+3 minutě.

To Barcelona si poradila s druhým největším favoritem této skupiny a především díky dvěma gólům Messiho vyhráli 3-0 nad Juventusem. Právě Lionel Messi chytl v poslední době opravdu úžasnou formu a v 6 posledních zápasech nastřílel 11 gólů.

Zranění Rafinha a Ousmane Dembélé pak budou jedinými hráči, kteří do tohoto utkání nenastoupí.

STATISTIKY

  • Sporting neprohrál ani jeden z posledních 12 zápasů.
  • Barcelona nastřílela v posledních 5 zápasech 19 gólů.
  • Barcelona vstřelila ve dvou posledních vzájemných zápasech 8 gólů.
  • Barcelona vyhrála posledních 7 zápasů, ve kterých inkasovala pouze 2 góly.

PREDICTION

Sporting bude na Estádio José Alvalade XXI určitě kvalitním soupeřem pro Barcelonu, ovšem neočekávám zde nějaké velké překvapení, spíše naopak. A tomu samozřejmě odpovídá i kurz na výhru Katalánců, který se pohybuje okolo 1.4.

Proto bych zde hledal spíše alternativy a to především v hráčích, konkrétně pak v Lionelu Messim, který je v poslední době opět nezastavitelný a je velmi pravděpodobné, že se proti Sportingu opět trefí.

Reklama

Oblíbené