Spojte se s námi

Reprezentace

Spolupráce s úspěšným mentálním koučem Janem Mühlfeitem prospěje nejenom Patriku Schickovi

Zveřejněno

dne

Patrikovo nové propojení s uznávaným celosvětovým mentorem, který se soustředí na zlepšení sportovních výkonů, ale také na celkový rozvoj osobnosti je v Patrikově fotbalovém či osobním životě velmi pozitivní krok, který může posunout nejen jeho a kmenový klub AS Řím, ale také celý český fotbal.

Velmi úspěšný mentální kouč Jan Mühlfeit, který dlouhodobě působil ve společnosti Microsoft po boku Billa Gatese, je v současné době velmi uznávaný v mentorování sportovců, manažérů či modelek. Nyní informoval na svém Instagramu, že zahajuje novou spolupráci v oblasti mentálního koučinku s talentovaným českým fotbalistou Patrikem Schickem.

Jan Mühlfeit velmi rád mentoruje právě sportovce, protože má ke sportu velmi blízko. Sám je vášnivý běžec, ale také je velkým fanouškem a hráčem tenisu.

Mezi sportovní zástupce, které již úspěšně mentoruje patří například moderní pětibojař David Svoboda, Strongman Jiří Kadlčík, ale také český olympijský tým.

Patrik Schick, český fotbalový útočník ve službách italského týmu nyní neprožívá úplně ideální období. Ve 13 zápasech se prosadil pouze dvakrát a i proto je italský klub na šestém místě, i přestože měl před sezonou ambice atakovat Nedvědův Juventus. AS Řím ztrácí na vedoucí tým italské ligy 23 bodů, i protože letní posila Cristiano Ronaldo hraje ve výtečné formě a se 14 brankami vede tabulku střelců.

Když se objevila tato informace, italští fotbaloví fanoušci dokonce začali mentora motivovat tím, že pokud se český útočník začne více prosazovat, tak mu v Římě postaví sochu v nadpřirozené velikosti. A to je výzva, které má Jan Mühlfeit rád.

V této nové spolupráci, která započala na začátku roku 2019 očekávám velmi pozitivní výsledky, které mohou pomoci české fotbalové reprezentaci a také celému českému fotbalu, protože právě mentorování v podobě mentálního kouče českým hráčům, trenérům, ale také celkově klubům ve strategickém procesu chybí.

Třeba se tímto otevírá nová cesta pro české sportovce či kluby, kteří svůj potenciál zatím nedokázali naplnit a i přes každoroční investování peněz nejsou schopni být úspěšní.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama