Spojte se s námi


Fotbal

Spekulace: Besiktas dle tureckých zdrojů připravuje nabídku na Vladimíra Coufala

Vladimír Coufal kroutí ve West Hamu svou čtvrtou sezonu, ve které zároveň může překonat rekord v počtu odehraných zápasů v Premier League. V Turecku se ale spekuluje o tom, že by v létě mohl změnit dres a zamířit do Besiktase.

Publikováno

dne

Vladimír Coufal kroutí ve West Hamu svou čtvrtou sezonu, ve které zároveň může překonat rekord v počtu odehraných zápasů v Premier League. V Turecku se ale spekuluje o tom, že by v létě mohl změnit dres a zamířit do Besiktase.

Ačkoliv se to může zdát fanouškům jako nesmysl, Vladimír Coufal v Anglii působí dvakrát delší čas, než strávil ve Slavii. Ve West Hamu si totiž kroutí svou čtvrtou sezonu a i nadále je stabilním článkem základní sestavy Hammers.

Ta nynější měla být poslední v rámci smlouvy, avšak v té byla opce a klub se rozhodl, že jí prodlouží za stávajících podmínek. Rozhodně se tedy nedá říct, že by u Coufala panovala spokojenost, protože si sám moc dobře uvědomuje, že by měl být vzhledem k pozici v týmu výrazně lepší podmínky.

I proto se poohlíží po jiných štacích. V zimě se spekulovalo o Bayeru Leverkusen a i nyní se objevují různé spekulace, které hovoří o tom, kam by se měl český bek v létě přesunout.

Jednu z nich vypustil web Fotomac, který píše o tom, že turecký gigant Besiktas aktivně shání pravého beka a své úsilí nyní zaměřili právě na jednatřicetiletého reprezentanta České republiky.

V Turecku by mu rozhodně nabídli lepší finanční podmínky, než ty které aktuálně má, protože se na nich dohodl už při příchodu ze Slavie, kdy kvůli obavám zrušení dohody o penězích raději nevyjednával.

Coufal je ale stále ve věku, kdy může pravidelně nastupovat v elitních soutěžích a je otázkou, zda by se rozhodl tak brzo odejít a vyzkoušet si tureckou ligu, kde sice běhají slavná jména, ale úroveň rozhodně není podobně vysoká.

Spíše se tak jedná o pouhou spekulaci, která nikam jinam nepovede a Coufal se bude poohlížet jinde. Jeho letní přestup rozhodně vyloučený není, ale vzhledem k tomu, jak často v poslední době nastupuje, je pravděpodobnější, že se pokusí dohodnout na lepších finančních podmínkách ve West Hamu.

Zdroj: Fotomac

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.