Spojte se s námi


Premier League

Southampton hostí letos neporažený Manchester United

Publikováno

dne

Při pohledu na tabulku je zřetelný jeden hlavní rozdíl mezi dnešními soupeři Southamptonem a Manchesterem United. Tím je velký rozdíl ve skóre, jelikož zatímco Manchester United nastřílel již 16 gólů, tak Southampton pouze 4.

Ovšem vzájemné zápasy z posledních let už zase tak rozdílné nejsou. Pouze v jednom z posledních 12 zápasů totiž vyhrál jeden tým s více jak jednobrankovým rozdílem.

Jose Mourinho ovšem letos poskládal skvěle fungující partu fotbalistů, kteří si jdou jasně za svým cílem a i přestože se budou muset obejít bez zraněného Paula Pogby, jsou dnes jasnými favority.

STATISTIKY

  • Southampton vstřelil gól pouze v jednom z posledních 8 domácích zápasů v Premier League.
  • Southampton vyhrál pouze jeden z posledních 5 vzájemných duelů.
  • Manchester United nastřílel v letošní sezóně Premier League 16 gólů.
  • Manchester United udržel čisté konto v 6 z posledních 7 ligových zápasů.

PREDICTION

Zatímco Manchester United funguje po všech stránkách, tak Southampton má problémy zejména v útoku.

Pokud nebudeme počítat gólovou přestřelku s West Hamem, tak vstřelili hráči trenéra Mauricia Pellegrina pouze jeden gól a to v posledním zápase proti Crystalu Palace.

Proti Swansea, Huddersfieldu a Watfordu, což nejsou žádní nároční soupeři v Premier League, se Saints netrefili ani jednou.

To samozřejmě nahrává do karet United, kteří by tak tento zápas měli s přehledem vyhrát. Navíc kurz na jejich výhru, který se pohybuje okolo 1.8 nabízí velmi dobré value.

Reklama

Oblíbené