Spojte se s námi


Fotbal

Souhrn 6. kola: pražské derby ovládla Hanspaulka, Polabí v soutěži končí

Předposlední podzimní kolo Superligy malého fotbalu vedle atraktivních utkání přineslo taky jednu nepříjemnost. Celek Goats Polabí neodehrál duel s Mostem, načež řídící orgán celostátní soutěže odebral Polabí licenci a vyloučil jej ze Superligy. Disciplinární komise rozhodla o kontumaci všech jeho zápasů.

Publikováno

dne

Předposlední podzimní kolo Superligy malého fotbalu vedle atraktivních utkání přineslo taky jednu nepříjemnost. Celek Goats Polabí neodehrál duel s Mostem, načež řídící orgán celostátní soutěže odebral Polabí licenci a vyloučil jej ze Superligy. Disciplinární komise rozhodla o kontumaci všech jeho zápasů.

Hanspaulka Praha – Predátoři Praha 4:1 (2:0)

Branky a nahrávky: 18. Žížala (Socher), 26. Záruba (Plánička), 45. Žížala (F. Zelenka), 53. Plánička (Baran) – 59. Maršál (Nový). Rozhodčí: Havel – Novotný. ŽK: Vávra (Predátoři).

Také druhé pražské derby v tomto ročníku ovládla Hanspaulka, která tentokrát na domácím trávníku zdolala Predátory 4:1. Jasno bylo už po prvním poločase, kdy Hanspaulka vedla o dvě branky, hosté zaznamenali čestný úspěch až minutu před koncem duelu.

Hanspaulka ze druhé příčky ztrácí v tabulce západní skupiny tři body na vedoucí Příbram, Predátoři spadli na pátou pozici.

MF Blanensko – Jihlava Miners 12:5 (6:1)

Branky a nahrávky: 5. Hlaváček (Fadrný), 11. Muzikant (Paděra), 12. Koudelka (Paděra), 18. Paděra (Koudelka), 18. Paděra (Hlaváček), 28. Koudelka, 37. Paděra (Koudelka), 41. Paděra (Fládr), 42. Fládr (Koudelka), 44. Koudelka (Zapletal), 57. Paděra (Koudelka), 58. Paděra (Koudelka) – 17. Hobza (Brtnický), 34. Prokeš (Mikeš), 51. Hobza (Trojánek), 55. Hobza (Prokeš), 60. Hobza (Kvyh). Rozhodčí: Sýkora – Stria. Hráno bez karet.

Opět se ukázalo, že když se v blanenském dresu přidá k hrajícímu trenérovi Ondřeji Paděrovi jeho reprezentační parťák Jan Koudelka, síla týmu mnohonásobně vzroste. Jejich souhru tentokrát pocítila Jihlava, která si z Boskovic odvezla přiděl 5:12.

Oba účastníci světového šampionátu v Ras Al Khaimah se nachomýtli k osmi brankám, Paděra jich šest dal a na dvě nahrál, Koudelka k hattricku přidal pět asistencí.

MF Baník Ostrava – L&B reality Vikings Brno 2:2 (0:2), penalty 3:4

Branky a nahrávky: 36. Podraza (Bůžek), 50. Barták (Bělíček) – 4. Slováček (Trbušek), 27. Moučka (Kunický), rozhodující penalta Slováček. Rozhodčí: Pfeifer – Tomai. ŽK: Šindler, Barták – Kunický.

Už ve čtvrté minutě vedli Brňané v Ostravě zásluhou Petra Slováčka, do pauzy ještě zvýšil Dominik Moučka. Baník se chytl až po přestávce, nejprve snížil Jiří Podraza a deset minut před koncem poslal duel do penalt Jan Barták.

V prvních třech sériích pokutových kopů uspěli všichni exekutoři. Jenže pak nedal domácí René Kálay, zatímco Vikingům vystřelil bod navíc Slováček. Brno ze druhé příčky východní skupiny ztrácí bod na Pardubice, Baník je pátý.

PAMAKO Pardubice – Olomouc Mighty Ducks 4:3 (2:1)

Branky a nahrávky: 4. Kubát (Hrubý), 28. Šibal (Hrubý), 35. Hrubý (Kubát), 53. L. Merkl (Šibal) – 16. Šuba (Kaďorek), 36. Kalina (Šuba), 47. Omelka (Kaďorek). Rozhodčí: Prudil – M. Kubečka. ŽK: Hrubý, Kubát, Stránský – Kryl, Kalina, Galus. ČK: 60.+1. Kalina (Olomouc).

Pardubice sice celé utkáni vedly, jenže přišly i o dvougólový náskok, když ve 47. minutě srovnal na 3:3 Jan Omelka. V 53. minutě však tečoval míč do olomoucké sítě domácí kapitán Lukáš Merkl a PAMAKO se v atraktivní bitvě dočkalo vítězství 4:3. Pardubice se vrátily do čela východní skupiny, třetí Mocní kačeři ztrácejí dva body.

Rytíři Plzeň – Partyzan Příbram 1:6 (0:3)

Branky a nahrávky: 46. Eger – 3. Malý (Šrajn), 16. Šrajn (Sirotek), 20. Sirotek (Beran), 38. Sirotek (Šrajn), 53. Šrajn (Dudl), 57. J. Junek (Drašnar). Rozhodčí: Šťástka – Novotný. ŽK: Eger – Malý.

Po patnáctibrankové přestřelce z úvodního vzájemného duelu, který vyhrála Příbram 8:7, tentokrát padlo jen sedm gólů. A o vítězi bylo jasno už po přestávce, kdy Partyzan vedl v Plzni o tři branky. Nakonec Příbram zvítězila 6:1, dvěma góly se na výhře podíleli Filip Šrajn a Petr Sirotek.

Goats Polabí – Most 0:5 kontumačně

Celek Goats Polabí byl řídícím orgánem soutěže vyloučen ze Superligy malého fotbalu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.