Součkův West Ham doma prohrál s Wolves 0:2

Fotbalisté West Hamu nezvládli domácí zápas s Wolwerhamptonem, prohráli s ním 0:2. O góly se postarali Jimenez s Netem, celý zápas odehrál i Tomáš Souček.

Zdroj: whufc.com

První šance přišla ve 14. minutě. Pěkný nákop našel Pabla Fornalse, jenž z voleje přestřelil. Wolves byli následně aktivnější, ke střele se však dostali až ve 33. minutě, slabý pokus Jimenéze srazila na roh obrana.

Ve 39. minutě to zkusil Sais, jeho slabá střela šla však pouze doprostřed brány. Po nudné první půli se tak do kabin šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas odšpuntoval slabý pokus Ngakii, se kterým neměl Patrício žádný problém.

Na obou stranách byla spousta nepřesností a šance k vidění v podstatě nebyly. Až v 73. minutě přišel z ničeho nic gól, na centr Adamy Traorého si počkal Jimenez a poslal míč do branky.

Vyrovnat mohl hlavou Rice, Patrício míč vyrazil nad. Druhý gól dali Wolves v 84. minutě, kdy centr Adamy poslal do sítě Neto.

Wolves se výhrou přiblížili fotbalové Evropě, West Hamu se vzdálila záchrana.