Reklama

Souček je nejmilejší muž na planetě. Všichni ho tu milujeme, říká kapitán West Hamu

Tomáš Souček je v Anglii přes rok a čtvrt, stále na něj ale prší chvála ze všech stran. Nejen za své výkony, ale také za své chování a vystupování. Teď mu vyšvihl obrovskou pochvalu Mark Noble, kapitán a legenda West Hamu.

Zdroj: West Ham United

Youtube kanál Sky Sports News pravidelně přináší zábavná videa, ve kterých se snaží fanouškům trošku přiblížit jejich oblíbené hráče. Ve vydání kladivářů se ve videu objevil kapitán Mark Noble a český záložník Tomáš Souček.

Dvojice dostávala otázky od fanoušků, na které měla odpovídat pravda nebo lež. Hned z úvodu se komentátor zeptal: “Je Tomáš Souček nejmilejší muž na planetě?” a kapitán West Hamu neváhal a okamžitě zvedl nápis pravda.

“Popiš nám Toma. Hodně lidí ho miluje, fanoušci ho milují,” vybízel Nobla komentátor. “A hráči ho milují. Na to nezapomeňte. Tom je bojovník, nechá na hřišti vše. Nedávno museli snad vyměnit tyč na hřišti, jak moc chtěl trefil balón. Viděli jste proti Spurs, když byl v krvi a stejně se zvedl a chtěl blokovat střelu,” chválí Součka Noble.

“A tohle tu fanoušci milují. Štve mě, že jsme si spolu až tolik nezahráli, kvůli lockdownu a tomu všemu. (Noble byl poté dlouho zraněný.) Tom a jeho dobrý kamarád Vlad, velký kredit Slavii a celé České Republice, protože přišli a jsou fantastičtí, kluci je milují, trenéři je milují, pochvalují si jejich práci,” vysekl velkou poklonu Součkovi kapitán West Hamu.

Od 33letého fotbalisty jsou tato slova obzvlášť vzácná. Nejen, že se jedná o kapitána Hammers a ikonu klubu, ale Souček víceméně vytlačil Nobla na lavičku.

Okupuje totiž jeho pozici, kterou měl před příchodem českého záložníka předplacenou, ale ani tak necítí žádnou zášť a pro konkurenta má jen slova chvály.

“Jsem si jistý, že opět někoho vyskautujeme v České Republice. Určitě tam najdeme další poklady,” říká Noble.

Zdroj: Sky Sports Football

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak už je nejlepší fotalista planety,nelmilejší muž planety,tak ted ho prohlásí za svatého.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené