Reklama

Souček a Coufal? Mašiny! Fanoušci se mají příští sezónu na co těšit, tvrdí kapitán Kladivářů

‘Czech mates’, jak je přezdívána dvojice českých reprezentantů Souček a Coufal, udělali na kapitána West Hamu Marka Nobla velký dojem.

Zdroj: West Ham United

V kádru Kladivářů není povolanější osoby na hodnocení spoluhráčů než Marka Nobla. Odchovanec a dlouholetý kapitán, jenž s výjimkou jednoho zápasu za Ipswich nikdy nehrál za jiný klub, má v kabině výjimečnou pozici.

O to víc může Tomáše Součka a Vladimíra Coufala těšit, jaké má o nich mínění.

“Udělali na mě velký dojem,” obdivuje své české spoluhráče Noble.

“Všechny nás překvapili, od svého příchodu jsou neskuteční. Jsou jako mašiny, oba fotbal milují.”

Byť není Noble už dávno nejmladší a nejrychlejší, na hřišti krokem nešetří. I proto dokáže ocenit, když se fyzicky hráči vydají a udělají vše pro úspěch jeho milovaného klubu.

“V zápase naběhají třeba 13 kilometrů a příští den jsou schopni na tréninku běhat jako blázni,” směje se Noble.

“Jako kapitánovi mi na charakteru a přístupu k fotbalu hodně záleží. Souček a Coufal jsou skvělí i v kabině,” dme se pýchou muž s přezdívkou ‘Mr. West Ham’.

Noble přiznává, že před příchodem do West Hamu o českých reprezentantech takřka nic nevěděl. Věří však, že stejně, jako mají ‘Czech mates’, tedy české kluky, rádi spoluhráči, získají si velkou oblibu i u fanoušků.

“Naši fanoušci jsou nároční a mají rádi přesně takové typy, jakými jsou Tomáš s Vladimírem. Hráče, kteří na hřišti nechávají všechno, naběhají spoustu kilometrů a chodí často do soubojů. V příští sezóně, až se vrátí fanoušci do ochozů, budou opěvováni, to vám můžu slíbit,” uzavřel v podcastu Petera Crouche Mark Noble.

Zdroj: Peter Crouch Podcast

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • To není novinář ty klaune ale kapitán a legenda týmu a když to řekl on tak to už opravdu něco znamená.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Případ Schickova penalta. Proč měla být odpískána a proč mohl zůstat na hřišti i po ošetření?

Asi nikdo před utkáním neočekával, že nejvíce debatovaným momentem bude penalta po zákroku Dejana Lovrena. Proč byla podle oficiálních pravidel odpískána správně a proč mohl Schick i přes ošetření ihned pokračovat ve hře?

Griezmann vyhlíží angažmá v USA! Stěhovat by se mohl už za tři roky

Antoine Griezmann nyní sice bojuje s francouzskou reprezentací na mistrovství Evropy o další úspěch, přesto si našel čas i pro mediální povinnosti. Pro server Le Figaro se rozpovídal o své budoucnosti.

Udivoval mezi německou mládeží, přechod mezi dospělé nezvládl. Kušej dostal v Drážďanech padáka

Vasil Kušej býval ještě donedávna vnímán jako velký talent. V mládežnických týmech Dynama Drážďany totiž zářil. Nyní ale dostal padáka.
Reklama