Reklama

Souček a Coufal hodnotí sezónu! Rozesmáté duo českých Kladivářů baví publikum

Dvojice českých reprezentantů Tomáš Souček a Vladimír Coufal se stávají čím dál oblíbenějšími, a to nejen mezi fanoušky, ale i PR týmem West Hamu.

Zdroj: West Ham United

Ochotně dávají rozhovory, byť angličtina není jejich rodným jazykem. Vtipkují, smějí se, rozhodně se nespoléhají na pravidelně užívané fráze. Jsou zkrátka svoji, čehož si mediální tým West Hamu váží. Stejně tak jako fanoušci, kteří oceňují jejich lidskost a projev bez jakýchkoliv hvězdných manýrů.

Stejný stylem probíhal i rozhovor, který svěřenci Davida Moyese poskytli pár minut po posledním zápase sezóny. V něm si připsali výhru 3:0 a stvrdili tak postup do Evropské ligy.

O úspěšné sezóně:

Souček: Když jsem přicházel, bojovali jsme s týmem o udržení v Premier League. Letošní sezóna byla o něčem jiném, skončila pro nás skvěle! Tvrdě jsme pro to pracovali a jsme šťastni, že to dopadlo, jak to dopadlo. Jsem tak šťastný, že ani nemůžu mluvit. Užil jsem si každý jeden den, všechny tréninky i zápasy. Je to sen!

Coufal: Věřil jsem, že na to máme! Věřil jsem, že máme schopnosti na to, abychom se kvalifikovali do Evropské ligy. Co je pro mě osobně hodně důležité, je fakt, že jsme překonali rekord v počtu bodů, co kdy Kladiváři kdy získali v Premier League. Je to skvělý pocit.

O budoucích bojích v Evropské lize:

Coufal: Bude to velmi těžké. Budeme bojovat na dvou frontách, naroste nám počet zápasů. Myslím si však, že budeme hrát důstojnou roli jak v domácí soutěži, tak v Evropě.

Souček: Máme skvělou sestavu, jsme silní. Vlastně ani nepotřebujeme posílit! (smích) Můžeme uspět i na mezinárodní scéně.

O tom, kdo by měl podle nich získat ocenění pro hráče roku:

Coufal: Myslím si, že by si ji zasloužil každý hráč na hřišti, každý člen lékařského týmu a všichni zaměstnanci klubu. Úspěch v letošním ročníku je úspěchem týmovým, nikoliv individuálním.

Souček: Souhlasím s Vláďou. Nemáme v kádru extra výjimečné osobnosti, aby bylo jednoduché ukázat právě na jednoho hráče.

Zdroj: West Ham

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené