Spojte se s námi

Fotbal

Šok ze zranění Perišiče! Veteránova absence bude klíčovou ztrátou pro Spurs, kteří se pohybují na špici tabulky

Všechno šlo tak dobře, druhé místo v Premier League a fotbal, který fanoušky Tottenhamu nutí olizovat si rty. Zranění však přišlo v tu nejhorší možnou chvíli, když Spurs budou dlouhou dobu postrádat Ivana Perišiče.

Publikováno

dne

Všechno šlo tak dobře, druhé místo v Premier League a fotbal, který fanoušky Tottenhamu nutí olizovat si rty. Zranění však přišlo v tu nejhorší možnou chvíli, když Spurs budou dlouhou dobu postrádat Ivana Perišiče.

Podle novináře Fabrizia Romana totiž utrpěl zkušený a velmi uznávaný chorvatský levý křídelník na tréninku bolestivé bezkontaktní zranění kolenního vazu a přijde o zbytek sezony, protože ho čeká přibližně půlroční pauza.

Poté, co byl po celou sezónu skvělým náhradníkem a o uplynulém víkendu dvakrát zasáhl u fantastické výhry 2:1 nad nešťastným Sheffieldem United, vše nasvědčovalo tomu, že 34letý hráč bude i nadále klíčovým článkem na levé straně Spurs.

S příchodem 22letého italského internacionála Destinyho Udogieho byl pro Perisiče vždy problém dostat se na hřiště už od začátku zápasu. Zkušený Chorvat to však přijal a svými chytrými přihrávkami a prvotřídními rohy proti unaveným hráčům soupeře v závěru zápasů vytvářel zajímavé šance.

Čelit o nadcházejícím víkendu severolondýnskému rivalovi Arsenalu bez Perišiče je tak hořká rána. Proti tak obávanému soupeři, který by rád sever Londýna přebarvil na červeno, zkrátka bude jeho přítomnost chybět.

Vzhledem k tomu, že rychlému, ale často zraněnému Ryanu Sessegnonovi zbývá do návratu po operaci levého stehenního svalu ještě měsíc, budou Spurs hodně spoléhat na jeho lepší zdravotní stav, aby jejich honba za titulem v Premier League pokračovala na plné obrátky.

Bude zajímavé sledovat, zda se chorvatský reprezentant do Tottenhamu vrátí. Jeho smlouva vyprší v červnu 2024 a Daniel Levy bude muset učinit důležité rozhodnutí, zda si tak důležitého hráče ponechat.

Perišič je navzdory svému věku šikovný hráč, který umí v klíčových momentech najít mezeru a od svého příchodu z Interu Milán v roce 2022 je na levé straně vítanou posilou.

Krutá smůla připravila fotbalové fanoušky o možnost vidět kvalitního hráče, který by mohl Tottenhamu pomoci zamířit zpět do Ligy mistrů.

Zdroj: Premier League, BBC, Twitter, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené