Spojte se s námi

Evropská liga

Slavii čeká v Evropské lize favorit skupiny A Villarreal

Publikováno

dne

Slavia Praha zavítá ve třetím kole Evropské ligy do Španělska, kde se utká s favoritem skupiny A Villarrealem.

V tomto duelu se od hráčů trenéra Jaroslava Šilhavého žádné body neočekávají a právě to by jim mohlo výrazně pomoc, jelikož po dlouhé době nebudou favorité zápasu.

V evropských pohárech však sešívaní nezvítězili už 19 venkovních zápasů a ani letos se pražanům venku nedaří.

Z posledních 8 venkovních zápasů dokázali porazit pouze Karvinou. Klíčem k úspěchu by měla být skálopevná obrana Slavie, která inkasovala v posledních 11 zápasech pouze 4 góly, což je pro celý tým skvělá vizitka.

http://gty.im/846980352

Proti nim však dnes stane velmi silný útok, ve kterém hrají Carlos Bacca či letošní nejlepší střelec týmu Cédric Bakambu, jenž v letošní sezóně nastřílel v 9 zápasech 8 gólů a bude největší hrozbou pro slávistickou obranu.

26letý útočník nabral formu především v posledních zápasech, kdy vstřelil 7 z posledních 8 gólů Villarrealu.

Daří se i novému trenérovi Javieru Callejovi, který přišel do týmu 25. září a zatím odkoučoval 3 zápasy, ve kterých Villarreal inkasoval pouze jeden gól. I herně se pod ním hráči výrazně zvedli, což určitě není pro Slavii dobrá zpráva.

http://gty.im/521176736

Oběma týmům se v poslední době daří a pravděpodobně zde rozhodne kvalita, která jasně hovoří ve prospěch Villarrealu, který by svůj domácí zápas se Slavií měl zvládnout.

Bodově jsou na tom zatím oba dnešní soupeři srovnatelně a proto budou mít Španělé jistě velkou motivaci, před následujícím zápasem v Edenu.

Reklama

Oblíbené