Reklama

Slavia vs. Union jako skvělý příklad evropské atmosféry. Co vše bylo k vidění?

Čtvrteční zápas skupinové fáze Evropské konferenční ligy nabídl krom čtyř gólu i vynikající atmosféru. Oba fanouškovské tábory se předvedly v tom nejlepším světle, zvláště ten hostující si zaslouží velkou poklonu.

To, že se do Prahy vydalo spoustu fanoušků Unionu, naznačila už situace v centru hlavního města pár hodin před výkopem. Na Národní třídě se scházely davy Němců v červených dresech a mířily do různých hospod.

Ke stánku Slavie dorazili fanoušci Unionu přibližně hodinu před zápasem a z jejich pokřiků bylo jasné, že se nepřijeli pouze dívat na fotbal. Bylo jich tolik, že se nevešli do sektoru hostí, minimálně dalších pět set stálo vedle berlínského kotle.

Nemluvě o těch ve VIP sekci, kde jich taktéž bylo v řádu desítek. V součtu si tak na Sinobo stadium našlo cestu okolo dvou tisíců příznivců loni sedmého týmu Bundesligy.

Své hráče berlínští ultras podporovali od první minuty, respektive to není přesné, jelikož první pyrotechniku odpálili již při předzápasovém meetingu kapitánů. A byla to pořádná show.

V mohutném podporování fanoušci hostí pokračovali a nepřestávali ani za stavu 1:3, ba naopak, ještě deset minut po konci utkání svým hráčům tleskali, skoro to působilo že přeřvali slávistickou děkovačku.

Na obranu domácích příznivců je slušné podotknout, že i Tribuna Sever podala výborný výkon. Zvláštní pochvalu si zaslouží za choreo s nápisem “Vždycky naštvaná Slavia.”

Zdroj: YouTube

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Pane Nosek píšete totalní hovadiny !! Němci kromě sektoru hostí ( 1 tis. Míst) zcela zaplnili sektor 118 ( 800 míst) + část sektoru 117 ( kolem 300-350 fans Unionu) to samé na druhé straně vedle sektoru hostu kde Němci obsadili sektory 121 (800 míst z toho 300 chuligánu Unionu) + dalších až 250 fans bylo i v sektoru 122 !!! Od vedenì Slavie a Ticketportalu opět totálně nezvladnuté kdy místo toho aby pro Německé fanoušky byly kromě sektoru hostí vyblokovány i sektory 121-122-123 a tím byli Němci ( tak jako to měli fans Anglie ) tak díky žudovině vedení Slavie ( kdy zcela umyslně prodali Němcum vstupenky za 1600kč do sektoru 118 a část 117 místo toho aby jim prodala sektory 121- 122- 123 za cenu kolem 850 kč – ale to by ksindlové Tvrdík Syrovátka nevydělali na Němcích o těch zhruba 700kč na vstupence na víc !!!! Tvrdíku Syrovátko a spol. Vy děkujte Securitce a pořadkovému týmu policie že se na stadionu nestal nějaký větší pruser !!! Všichni ti kteří tam krotili vášnivé divoké fans Unionu by za toto od vás měli dostat finanční premie vy nenažraní židovský ksindlové !!!!!

   • Ano od známého nemohl jíd syn z duvodu nemoci tak jsem byl s ním na sektoru 123 v horní části a viděl jsem tam ty manévry Securitky a těžkooděncu když tak 100 Německých chuligánu běželo chodbou na Slavisty někam ke vstupu 4. Viděl jsem jak přelézali přes plot ze sektoru hostí i zboření plechové záterasy a slovního napadání a bojovného stavění se pořadatelum a Securitky ! Ano atmosféru udělali parádní ale nic to nemění na tom co píšu ve svém 1.komentáři…… Žudovina vašeho vedení opravdu nezná mezí na ukor bezpečnosti fanoušku a klidnému pruběhu utkání ! Ten známí řikal že stejné problémy tam byly i na zápasech s Kyjevem a Petrohradem !

 2. Já spíš myslím, že se Millwalovi zachtělo podívat se na pořádný fotbal. Já jsem byl v sektoru 112, ale nic jsem neviděl, pouze to, že skopčáci zaházeli po děkovačce hrací plochu zálohovanými kelímky, ale to jim nevyčítám, alespoň přispěli na sešívanou mládež.

  • 😁😁 Tak upřimně když jsem viděl ze záznamu ten antifotbal Acs tak na ten váš zápas se dalo dívat – mělo to náboj k vidění byly 4 góly – bouřlivá atmosféra ale to je vše ……. uvidíme v derby tam se uvidí a pokud vás konečně po kvalitnim výkonu neporazíme musí již Křetinský vyhnat oba Rosické kteří jsou 100% zodpovědni za jimi poskládané mužstvo a sportovní strategii tedy i za trenery a vše kolem !!! Ani remíza by neměla Rosické zachránit – jen vítězství v derby a v zápase s Rangers !!!

  • Souhlas , já chodím do sektoru 103 a viděl jsem taky “pouze ” házení kelímku 🙂 🙂 . Millwal měl asi ze Sparty děsivé sny 🙂 🙂

   • Pánové 103 je opravdu hodně daleko na to aby jste viděli co se dělo na chodbě za sektory 122 a výše či u stánku s občerstvením a v pruchodech k sektorum a pokud jste neviděli přelézání plotu ze sektoru pro hosty 4 fanoušku do sektoru směrem k sektoru 122 tak si běž te k očnímu 😉 Ať se vám to nelíbí tak prostě vaše doslova hamižné židovské vedení v zájmu zisku ze vstupného zkurvylo sektorizaci Němcu a vážně ohrozilo bezpečnost ostatních diváku !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené