Spojte se s námi


Fortuna liga

Slavia se revanšuje za stažení Matouška z hostování, na Litavku přichází Ruslan Mingazov

Publikováno

dne

Slavia se po předčasném stažení Jana Matouška z hostování v Příbrami musela nějakým způsobem středočeskému celku revanšovat, a proto na půlroční hostování Na Litavku odchází Ruslan Mingazov. Příchod turkmenského záložníka však není jediným pohybem v kádru Josefa Csaplára. Jaké jsou další nové tváře v táboře příbramských?

Mingazov, který minulou sezónu strávil na hostování v Mladé Boleslavi, odehraje podzimní část Fortuna ligy na dalším hostování, tentokrát v Příbrami. Turkmenský reprezentant, jenž během léta podstoupil operaci kolena, dostane v Příbrami daleko více prostoru pro rozehrání. A nečeká ho zrovna lehký úkol – navázat na práci Jana Matouška, komety letošního ligového ročníku. Záložník se 66 ligovými starty a bilancí 15 vstřelených gólů bude chtít svoji kariéru znovu nastartovat a dokázat, proč ho slávistické vedení v roce 2016 angažovalo. Ruslan Mingazov však není jedinou novou tváří na stadionu Na Litavce.

Dalším hostujícím hráčem v příbramském dresu bude během podzimní části ligy Radek Voltr. Kmenový hráč Slovanu Liberec, který jarní část loňské sezóny hostoval v Karviné, dostane, podle slov sportovního ředitele Slovanu Zdeňka Koukala, větší herní prostor, než jaký by měl pod Ještědem.

Třetí novou tváří v týmu Josefa Csaplára je obránce či defenzivní záložník Mario Holek. Bývalý hráč Brna, Dněpropetrovsku, Sparty a Dukly se u středočeského celku rozehrává po zranění. Do ostrých zápasů by se měl vrátit ještě během podzimu. Kádr Příbrami dále rozšíří třiadvacetiletý slovenský záložník Dominik Duda ze Slovanu Bratislava a jednadvacetiletý útočník Petr Pejša z třetiligového Vltavínu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.