Spojte se s námi

Fortuna liga

Slavia Praha na lovu! V zimní pauze může jít po třech ligových hvězdách

Pražská Slavia letos s konkurenční Spartou znovu bojuje o titul, v zimě proto bude chtít ještě více posílit stávající již tak dost nabitý kádr. Jít může po třech zvučných jménech z Fortuna ligy.

Publikováno

dne

Pražská Slavia letos s konkurenční Spartou znovu bojuje o titul, v zimě proto bude chtít ještě více posílit stávající již tak dost nabitý kádr. Jít může po třech zvučných jménech z Fortuna ligy.

Prvním z nich je Michal Hlavatý. Trenér Jindřich Trpišovský nedávno o šikovném záložníkovi Pardubic prohlásil, že jej Slavia už delší dobu sleduje a že je to hráč, který se mu hodně zamlouvá.

Hlavatý je bývalým hráčem plzeňské Viktorie, ve které však nedostal tolik prostoru, aby se v ní mohl výrazněji prosadit, a tak vzal zavděk nabídku Pardubic. Tam se mu daří a je za hvězdu.

Druhým ligovým fotbalistou, kterého má Slavia na svém seznamu vytoužených posil, je Vasil Kušej z Mladé Boleslavi. O toho koneckonců sešívaní hodně stáli už během letního přestupového okna.

Kušej měl původně namířeno do Nizozemska, jednání s Utrechtem se však táhla až příliš dlouho a nakonec z přestupu sešlo. Pak se ozvala Slavia a vypadalo to, že mladý útočník zamíří do Edenu.

Ale chyba lávky, ani tento transfer se neuskutečnil a Kušej stráví podzimní část sezony v Mladé Boleslavi. V zimě se ale nejspíš jednání Středočechů se Slavií znovu obnoví a reprezentační forvard možná skutečně přestoupí do pražského celku.

Třetím hráčem, po němž Slavia možná v zimě půjde, je opora Viktorie Plzeň Pavel Šulc. Tomu v západočeském klubu vyprší smlouva na konci sezony a toho budou chtít slávisté samozřejmě využít.

Jak ovšem informoval iSport, Slavia to bude mít těžké, jelikož Šulc bude nejspíš preferovat setrvání v Plzni, kde mu to sedí, a je dost možné, že s klubem končící kontrakt prodlouží.

Buď jak buď, Slavia bude v lednu nejspíš hodně aktivní a pokusí se do svého týmu přivést hráče, kteří by jí pomohli udolat Spartu Praha a případně i další kluby v boji o ligový trůn.

Zdroje: iSport, SK Slavia Praha, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené