Spojte se s námi


Chance Liga

Slavia opět na lupu v Olomouci. Na Hané si vyhlédla náhradu za Köstla, jenž míří k reprezentaci

Pražská Slavia opět loví na Hané. Tentokráte však nehodlá olomouckou Sigmu připravit o žádného z jejích hráčů, nýbrž o člena realizačního týmu. Reaguje tak na plánovaný odchod Jaroslava Köstla, který posílí realizační tým u reprezentace České republiky.

Publikováno

dne

Pražská Slavia opět loví na Hané. Tentokráte však nehodlá olomouckou Sigmu připravit o žádného z jejích hráčů, nýbrž o člena realizačního týmu. Reaguje tak na plánovaný odchod Jaroslava Köstla, který posílí realizační tým u reprezentace České republiky.

Sešívaní se připravují na poměrně velkou změnu v realizačním týmu. Fotbalová reprezentace totiž dělá zásadní kroky, když se novým trenérem stane Ivan Hašek, který si k sobě přibere hned dvojici asistentů. Jedním z nich bude Jaroslav Veselý, druhým Jaroslav Köstl.

Právě v osobě Köstla přijde trenér pražského celku Jindřich Trpišovský o jednoho ze zásadních mužů v realizačním týmu. Jejich spolupráce totiž trvá už od roku 2014, kdy se Köstl stal asistentem Trpišovského ještě ve Viktorii Žižkov.

Následně spolu působili také ve Slovanu Liberec, odkud si je v roce 2018 vytáhla pražská Slavia, kde oba působí dodnes. Ve čtvrtek by se ale podle serveru iSport měly jejich cesty po téměř 10 letech rozejít.

Na celou situaci pochopitelně musí Slavia reagovat. Šéf Jaroslav Tvrdík už v úterý na Twitteru naznačil, že náhradu bude hledat mimo svůj klub. A podle všeho loví na Hané, což se jí už v minulosti osvědčilo.

Slavia našla náhradu za Köstla v Olomouci

Zatím to není oficiální, nicméně dle spekulací iSportu by na odchod Jaroslava Köstla z realizačního týmu sešívaných měla doplatit Sigma Olomouc, kde působí jako jeden z asistentů Milan Kerbr.

Kerbr v minulosti hrával z Liberec. Právě pod vedením Jindřicha Trpišovského. Během angažmá v Sigmě ovšem trpěl na zdravotní potíže a musel předčasně ukončit kariéru. V klubu se tak uplatnil jako asistent, nejprve Radoslava Látala, následně Václava Jílka, po jehož boku pracuje spolu s Jiřím Saňákem.

Za zmínku stojí, že i Saňák bývá často spojován s odchodem do pozice hlavního trenéra v jiných klubech. Jílek tedy není vůbec v lehké pozici. Není vyloučeno, že by mohl v průběhu krátkého období přijít o oba své asistenty.

Kerbr by se dost možná kariérnímu posunu nebránil. Možnost působit v realizačním týmu Slavie pod vedením jednoho z nejlepších trenérů v lize a to ve 34 letech? To se bude odmítat těžko. Je však otázkou, jak k tomu přistoupí Sigma.

Zdroj: iSport, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.