Spojte se s námi

Fortuna liga

Slavia nejspíš dostane košem! Na hvězdu konkurenční Plzně si asi musí nechat zajít chuť

Slavia Praha se začala zajímat o služby opory konkurenční Viktorie Plzeň, u té ale s největší pravděpodobností nepochodí. Plzeňský klíčový hráč spíše bude pokračovat na západě Čech.

Publikováno

dne

Slavia Praha se začala zajímat o služby opory konkurenční Viktorie Plzeň, u té ale s největší pravděpodobností nepochodí. Plzeňský klíčový hráč spíše bude pokračovat na západě Čech.

Do hledáčku pražské Slavie se dostal Pavel Šulc, fotbalista, jenž se v letošní sezoně konečně začíná stávat klíčovou postavou ofenzivní složky plzeňské Viktorie.

S pěti vstřelenými brankami je Šulc aktuálně na druhém místě tabulky ligových střelců a zdá se, že má před sebou vskutku životní sezonu. Zájem o jeho služby tím samozřejmě jen roste.

Obzvláště když má 22letý záložník ve Štruncových sadech kontrakt platný jen do konce tohoto ročníku. Toho by chtěla využít i konkurence v podobě ligového obra Slavie Praha.

Slavia má velký zájem, její trenér Jindřich Trpišovský by Šulce milerád přivítal ve svém nabitém kádru. Plzeň je ale samozřejmě proti a bude se snažit s hráčem prodloužit končící smlouvu.

Podle informací iSportu je Viktorka na dobré cestě uzavřít v brzké době se Šulcem nový kontrakt, protože sám mladý fotbalista je nakloněn pokračování v Plzni.

Slavii tak dá nejspíš košem a vybere si setrvání v západočeském celku, jehož je odchovancem. Celé roky čekal na to, až se stane klíčovým mužem základní sestavy, a nyní je to konečně tady.

Šulc tedy asi nebude mít důvod odcházet z Plzně. Ve Slavii by navíc měl větší konkurenci a musel by si zvykat na náročný atletický styl hry kouče Trpišovského, který není pro každého.

V Plzni je mu momentálně skvěle. „Jsem zde velice spokojený,“ prohlásil Šulc po demolici Zlína. Západočeši v utkání zvítězili 7:1, Šulc se na výhře podílel dvěma góly.

Zdroje: iSport, FK Viktoria Plzeň, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené