Spojte se s námi


Chance Liga

Slavia má první posilu! Do Edenu přichází talentovaný záložník ze Zlína

První posila Slavie letošního léta má jméno Alexandr Bužek. Teprve 19letý záložník odehrál svou premiérovou sezónu mezi dospělými a zaujal natolik, že se jej sešívaní rozhodli koupit. V Edenu ale nezůstane.

Publikováno

dne

První posila Slavie letošního léta má jméno Alexandr Bužek. Teprve 19letý záložník odehrál svou premiérovou sezónu mezi dospělými a zaujal natolik, že se jej sešívaní rozhodli koupit. V Edenu ale nezůstane.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jako tradičně se po sestupu klubu z nejvyšší soutěže pakují jako první hráči, kteří mají co nabídnout. Jeden takový má jméno Alexandr Bužek, jenž má za sebou svou premiérovou sezónu mezi dospělými.

V 19 letech naskočil střední záložník do 31 duelů, ve velké většině případů v základní sestavě. Zapsal premiérový ligový gól a přidal k tomu tři asistence.

Svými výkony ale zaujal pražskou Slavii, která se rozhodla jej vykoupit. V nabitém kádru sešívaných by ale ještě nedostal tolik prostoru, kolik ve svém věku potřebuje, a tak má pro něj Slavia plán.

Zároveň jej sešívaní nechtějí nechávat hostovat ve Zlíně v druhé lize, jelikož potřebují, aby se otrkával v nejvyšší soutěži. Proto by tak 19letý záložník měl zamířit do Karviné, kde bude mít „sešívaný“ dohled.

Slezský celek totiž nově povede Martin Hyský, dosud trenér slávistické farmy ve Vlašimi. Bývalý mládežnický kouč sešívaných je známý tím, že dokáže posouvat mladé hráče a do nejvyšší soutěže už se potřebuje posunout i on sám jako nadějný trenér.

Pod dohledem by tak měl mít nejen Bužka, ale možná i další nadějné sešívané mladíky. Tím si chce Slavia zajistit, že její hráči budout mít dostatečný prostor pro rozvoj.

Bužek by měl do Edenu zamířit definitivně za rok a poprat se o místo v prvním týmu. Mládežnický reprezentant může zahrát jako šestka i jako osmička.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.