Spojte se s námi


Fortuna liga

Slavia jeho talent naplno rozvinout nedokázala, i tak je o něj velký zájem! O tvůrčího záložníka mají stát hned 3 zajímavé kluby

Dříve působil ve Slavii Praha, tam mu to ale nevyšlo podle představ a po několika hostováních zamířil natrvalo do jiného klubu z Fortuna ligy. Tam se etabloval v oporu, v létě mu však končí smlouva. Kam by mohl odejít po sezoně?

Publikováno

dne

Dříve působil ve Slavii Praha, tam mu to ale nevyšlo podle představ a po několika hostováních zamířil natrvalo do jiného klubu z Fortuna ligy. Tam se etabloval v oporu, v létě mu však končí smlouva. Kam by mohl odejít po sezoně?

Patrik Hellebrand má v Českých Budějovicích kontrakt platný už jen do konce ligového ročníku, prodloužit jej ovšem nehodlá, a tak si po sezoně bude hledat nové angažmá.

O to, že by si ho nenašel, se nemusí vůbec obávat. Už v zimě kolem něj totiž kroužily tři kluby, jejichž zájem prý stále trvá, a je možné, že do jednoho z nich se Hellebrand přesune v létě.

Prvním a asi nejžhavějším zájemcem o hráčovy služby měl být ostravský Baník. K dohodě nicméně nakonec nedošlo a Ostravané k velké spokojenosti dotáhli do úspěšného konce další hostování Ewertona ze Slavie.

Druhým zájemcem byl a nejspíš stále je Jablonec. Trenérovi Radoslavu Látalovi by se šikovný záložník do krámu rozhodně hodil, Severočeši ovšem nakonec posílili v zimě jinak a čekají, jak se situace vyvrbí v létě.

Hellebrand za Zmrhalem do Bratislavy?

Ve hře může být i odchod za hranice České republiky, přesněji do sousedního Slovenska. O Hellebranda totiž má stát i Slovan Bratislava, za nějž nastupuje například český reprezentant Jaromír Zmrhal.

Čtyřiadvacetiletý kreativní středopolař je bývalým hráčem Slavie, která jej v roce 2020 kupovala ze Slovácka coby velkou naději českého fotbalu. Pod Jindřichem Trpišovským však Hellebrand moc šancí nedostal.

Hostoval nejprve ve „svém“ Slovácku, pak i v Opavě a Českých Budějovicích, kam nakonec v roce 2022 přestoupil k velké radosti jihočeských fanoušků natrvalo.

Za Slavii tedy Hellebrand odehrál jen deset ligových utkání, v nichž se do statistik zapsal jen žlutou kartou. V dresu Dynama se letos na trávníku objevil v lize dvacetkrát, na konto si připsal dvě gólové přihrávky.

Zdroj: SportRevue, iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.