Spojte se s námi

Fortuna liga

Slavia jede do Kroměříže, kteří mladíci by od Trpišovského mohli dostat prostor?

Pražská Slavia se ve středu v rámci Mol Cupu představí v Kroměříži. Na půdě hanácké Slavie by mohli dostat prostor někteří mladíci nebo i hráči širšího kádru. Na koho Jindřich Trpišovský ukáže?

Publikováno

dne

Pražská Slavia se ve středu v rámci Mol Cupu představí v Kroměříži. Na půdě hanácké Slavie by mohli dostat prostor někteří mladíci nebo i hráči širšího kádru. Na koho Jindřich Trpišovský ukáže?

Tomáš Vlček

Pokud někoho můžeme očekávat v sestavě, tak je to jistě Tomáš Vlček. Sezónu odstartoval 22letý stoper velice slušně, pak ale Trpišovský k Holešovi s Ogbuem začal upřednostňovat Masopusta či Bořila. Za poslední čtyři zápasy odehrál jen minutu.

Andres Dumitrescu

I Andrese Dumitresca můžeme očekávat v základu. Při debutu proti Servette předvedl velice solidní výkon, bylo jasné, že do derby dostane přednost Provod. Ten však nemůže hrát 3 zápasy v týdnu, a tak dnes jistě dostane prostor 22letý rumunský bek.

Boluwatife Ogungbayi

Nigerijský rychlík zazářil v domácím duelu proti Zorje Luhanks, kdy přihrál na gól Masopustovi. Od té doby nastoupil už jen na 22 minut proti Karviné. 19letý mladík zatím sbírá minuty spíše za béčko, dnes by ale mohl dostat prostor i v prvním týmu.

Dominik Pech

Čerstvě 17letý fotbalista, který zazářil na soustředění s A-týmem. V přátelácích vypadal výborně, trenéři z něj byli nadšení a určitě by dostal prostor v áčku, pak se ale na delší dobu zranil.

Teď se po zranění vrátil a zvládnul 15 minut za béčko. Asi to tak ještě nebude na hraní za A-tým, ale třeba pár minutek dostane.

Jan Trédl

Záložník sešívaného béčka, který v osmi zápasech vstřelil pět gólů a s áčkem už byl na lavici v Ženevě. Pokud bude utkání rozhodnuté, také by si mohl připsat debut.

Ondřej Kolář

Posledním jménem není úplně, nýbrž předsezónní jednička. Ondřej Kolář svými výkony a chybami ale pozici ztratil a pustil do branky Aleše Mandouse, který chytá skvěle. Kolář by měl dostat šanci v poháru, kde musí ukázat, že odpočinek mu prospěl a je zpět v plné formě.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené