Reklama

Slavia dotahuje přestup dalšího Seveřana. Švédský stoper je blízko podpisu

Slavia dokázala utajit příchod Dána Madse Emila Madsena, nyní se zdá, že se jí podaří další “skrytý transfer” hráče ze severu Evropy. Dle švédských médií brzy představí tamějšího reprezentanta do 21 let Aihama Ousoua.

Aiham Ousou je dvacetiletý stoper, jenž poslední rok strávil GAIS Göteborg, tedy ve švédském druholigovém týmu.

V Göteborgu hostuje z Häckenu, do jehož služeb se vrátí začátkem roku 2022.

Ousou podává v Göteborgu očividně dobré výkony, dle švédských médií si ho všimla pražská Slavia, která hledá náhradu za Simona Deliho, jenž se vrací do Brugg a za zraněného Davida Hovorku.

Jindřich Trpišovský však není jediným zájemcem o talentovaného stopera, sleduje ho i dánský vicemistr Midtjylland.

Dle švédských médií má ale Ousou přeci jen blíže Slavii. Ousou nastupuje za Švédskou reprezentaci do 21 let.

Nejedná se o žádného obra, měří 186 centimetrů, což na stopera není moc. Dle dostupných informací má dobrou rozehrávku, což Trpišovského systém vyžaduje.

Zdroj: Göterborgs Posten

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pokud sedí cena 200 tis.€ tak to určité nebude vyhozených 5.5 mil.kč a i kdyby náhodou ano tak pořád je to meně než 16mil.kc za Lischku nebo 30 mil. za Hanouska či 32 mil.kč za Vidheima 😁☹

    • Přesně tak – na stopera idealní výška která neni na překážku obratnosti rychlosti a na hlavičkové souboje bohatě dostačující….. Jestli se jim ten to kauf povede a bude to posila která pomuže Slavii k titulu a uspěch v Evropském poháru tak již musi konečně toho zoufalce J.Rosického hrající si na skauta který má zmapované severské země bičem ze Sparty hnát !!!! Kor pokud ho koupí za 200tis. Euro jak se řiká !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené