Spojte se s námi


Fortuna liga

Skvělí lidé! Navíc šunka, chléb a pivo za 90 Kč? Paráda. Norští fanoušci na dvojduel s Bohemians 1905 nezapomenou a pějí ódu na sociálních sítích

Fanoušci Bohemians 1905 zanechali ve světě, především pak v Norsku, skvělý dojem. I přestože dostali od Bodo/Glimt 7 gólů, zatímco vstřelili sami pouze 2, tak si dvojduel v evropských pohárech po mnoha letech všichni užili.

Publikováno

dne

Fanoušci Bohemians 1905 zanechali ve světě, především pak v Norsku, skvělý dojem. I přestože dostali od Bodo/Glimt 7 gólů, zatímco vstřelili sami pouze 2, tak si dvojduel v evropských pohárech po mnoha letech všichni užili.

Po dlouhých 36 letech se Bohemians znovu probojovali na kontinentální scénu, nastoupili proti norskému Bodo/Glimt ve 2. předkole Konferenční ligy. Pro domácí zápas si ovšem vybrali stadion Sparty, kde v odvetě norskému týmu podlehli 2:4.

Na Letné už přitom evropskou soutěž hráli. V září 1979 v  Poháru UEFA přivítali slavný Bayern Mnichov a prohráli rovněž o dva góly. Využít domácí kultovní Ďolíček, kde mají klokani své tradiční těžko dobytelné doupě, nešlo, přesun jinam byl nutností.

Jako nyní prohráli tehdy Bohemians rozdílem dvou branek (0:2). Jenže Bayern doslova zářil světovými hvězdami. Stačí připomenout: mistr světa z roku 1974 obránce Paul Breitner, budoucí mistr světa 1990 stoper Klaus Augenthaler, dvojnásobný držitel Zlatého míče nejlepšího fotbalisty Evropy útočník Karl-Heinz Rummenigge, mistr Evropy 1980.

Dvoubranková porážka ostudou nebyla, zvláště když se klokani v odvetě v Mnichově pochlapili a vybojovali remízu 2:2.

Je to velká škoda, jelikož z návštěvy Ďolíčku byl uchvácen jeden cestoval, který na facebookové stránce Away Day Tours sdílel své občerstvení. „Šunka, chléb a pivo za 90 Kč,“ radoval se fotbalový fanoušek z dobrého nákupu.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Do chvály dobrého a levného občerstvení se navíc ihned přidali další fanoušci, především pak ti norští, kteří stále nemohou zapomenout na nedávnou návštěvu klokanů.

Ještě více pak byli potěšeni na výletu v Praze. Nejen, že si užili krásné hlavní město a oslavili postup do dalšího kola, ale nejvíce nadšení byli právě z atmosféry, která v Praze panovala.

Norský tým po vyřazení Bohemians 1905 změřil síly s Pyunikem, který porazil 3:0 a do odvety si tak vytvořil stejný náskok jako před venkovní odvetou s českým týmem.

Zdroj: UEFA, Bohemka je bude, Away Day Tours

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.