Skvělé gesto nové posily Kladivářů – část finančního bonusu pošle 100 zaměstnancům svého bývalého klubu

Alžírský útočník Said Benrahma se v poslední den přestupového okna přesunul do nového týmu. Se svým bývalým klubem se však rozloučil jinak, než bývá zvykem.

Zdroj: twitter.com/benrahma2

Standardní procedurou bývá děkovná zpráva na sociálních sítích směřovaná k fanouškům, spoluhráčům, realizačnímu týmu a zaměstnancům klubu, který hráč opouští. Alžířan Said Benrahma však zašel ještě dál.

V den, kdy bylo oznámeno roční hostování ofenzivního fotbalisty ve West Hamu (s následným přestupem “natvrdo”), přišel sám Benrahma se zajímavým a dojemným plánem. Vzdal se části svého podpisového bonusu, jež slíbil rozdělit a zaslat stovce zaměstnanců druholigového Brentfordu.

Sportovní ředitel Bees Phil Giles toto gesto bývalého svěřence ocenil.

“Said odvedl za dva a kus roku, co v našem dresu odehrál, skvělou práci. Když jsme se nyní potkali a řešili jeho přestup, seznámil nás se svým plánem,” uvedl v rozhovoru pro The Sun.

“Část svého bonusu si Said přeje použít jako odměnu pro klubové zaměstnance, neboť dle jeho slov měli částečný podíl na jeho rozvoji a odváděli skvělou práci.”

“S touto myšlenkou jsme rádi souhlasili, je to skvělé gesto, které jistě zaměstnance potěší,” doplnil Giles.

Vedení Brentfordu může být obecně spokojeno. Roční hostování Benrahmy ve West Hamu klubu vydělá 4 miliony liber, postupně však obdrží dalších 21-26 milionů za následný prodej hráče. Předpokládá se, že alžírský reprezentant následně podepíše kontrakt na 5 let.

Ať už kariéra křídelníka bude jakákoliv, do srdcí všech zaměstnanců Brentfordu se (nejen kvůli poslednímu gestu) Benrahma zapsal zlatým písmem.

Zdroj: The Sun

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.