Spojte se s námi


Chance Liga

Silvestrovské derby je tady! V jakých sestavách nastoupí Slavia se Spartou? Těšit se můžeme na Kollera, Pitáka či Lafatu

I tento rok jsme se dočkali Silvestrovského derby. Slavia se Spartou se takřka každý rok utkají v poslední možný den roku a ani tentokrát nepřijdeme o kvalitní hráče či legendy svých klubů. V jakých sestavách oba celky naskočí?

Publikováno

dne

I tento rok jsme se dočkali Silvestrovského derby. Slavia se Spartou se takřka každý rok utkají v poslední možný den roku a ani tentokrát nepřijdeme o kvalitní hráče či legendy svých klubů. V jakých sestavách oba celky naskočí?

Již dnes je na programu 36. ročník Silvestrovského derby. To se jako již tradičně odehraje na umělé trávě v Edenu, v blízkosti hlavního stadionu Slavie.

Těšit se můžeme na dva zápasy, přičemž ten první obstarají internacionálové. Zápas startuje v 10 hodin a těšit se můžeme na obrovské množství.

U Slavie vynikají například Karel Piták, Ivo Táborský či Jiří Bílek, Sparta vyšle na hřiště Marka Matějovského, Tomáše Hübschmana i Davida Lafatu.

V minulém ročníku ovládla zápas Sparta, a to rozdílem 11:4. Zářili všichni tři zmínění sparťané, přičemž Lafata s Matějovským vstřelili dohromady osm gólů.

Těšit se můžeme i na zápas veteránů. Ten by měl začít o hodinu později a hrát v něm budou hráči starší 45 let. I zde je několik jmen, na které se rozhodně fanoušci mohou těšit.

V sestavě Slavie nechybí bouřlivák Pavel Řehák, Luboš Kozel či Ivo Ulich, Sparta nasadí Jaromíra Blažka, Horsta Siegla či Jana Kollera.

Minulý zápas dopadl remízou 5:5, favoritem ale tentokrát bude i díky mladší sestavě Sparta. Pokud se nedostavíte přímo do areálu, program můžete sledovat na obrazovkách stanice ČT Sport.

Internacionálové

Soupiska Slavie: Jiří Bílek, Lukáš Došek, Peter Grajciar, Tomáš Hrdlička, Martin Hyský, Tomáš Jablonský, David Kalivoda, Mario Lička, Karel Piták, Michal Švec, Ivo Táborský, Ladislav Volešák, Václav Winter.

Soupiska Sparty: Tomáš Čížek, Jan Flachbart, Tomáš Hübschman, Jiří Jeslínek, Tomáš Jun, Štěpán Kučera, Ondřej Kušnír, David Lafata, Marek Matějovský, Miroslav Slepička, Michal Špit, Petr Voříšek, Lukáš Zelenka.

Veteráni

Soupiska Slavie: Tomáš Hunal, Roman Janoušek, Jiří Jeslínek, Jaromír Jindráček, Tomáš Klinka, Luboš Kozel, Pavel Kuka, Martin Müller, Pavel Řehák, Martin Slavík, Ivo Svoboda, Ivo Ulich, František Veselý.

Soupiska Sparty: Jaromír Blažek, Miloslav Denk, Martin Frýdek, Lukáš Hartig, Michal Horňák, Jiří Jarošík, Marek Kincl, Jan Koller, Vratislav Lokvenc, Jiří Novotný, Horst Siegl, Luděk Stracený, Petr Vrabec.

Zdroj: Silvestrovské derby

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.