Šilhavého družinu čeká zápas v Izraeli! Jak jej ovlivní koronavirové patálie? Preview a tipy na sázení

Česká republika se v neděli večer představí na izraelské půdě a třebaže Šilhavého družinu opět trápily koronavirové problémy, vstoupí do utkání jako favorit. Dokáže si skutečně dojít pro tři body?

Zdroj: Slavia.cz

Jaroslava Šilhavého nečeká v Izraeli nic jednoduchého. V řadě první bude Izrael rozhodně těžším soupeřem, než se vůbec čeká, a v řadě druhé ničemu nepomohly koronavirové problémy.

V sobotu letělo do Izraele jen devět hráčů, zbylých devět se připojilo během nedělního dne, kdy se zápas hraje. Projevit se může stres či únava z cestování. Že i přesto je Česká republika v roli favorita? To vlastně nic neznamená.

Izrael si prakticky nemohl přát pro svůj úspěch nic lepšího. Právě takto má šanci proti Šilhavého družině uspět. Jedná se o takticky vyspělé mužstvo, které má v týmu i několik zajímavých individualit, čehož si je Šilhavý vědom.

Bude zajímavé sledovat, jak si náš reprezentační výběr povede. Přeci jen budou omezené možnosti, jak tým složit. Už jen fakt, že jediným útočníkem je Matěj Vydra, vypovídá o všem.

Přesto je na výhru ČR u Tipsportu kurz 2.14, který rozhodně není k zahození. Je totiž velice pravděpodobné, že nepříznivé okolnosti tým semknou a Šilhavého svěřenci předvedou o mnoho lepší výkon, než tomu bylo na Kypru. Kvalita je, třebaže Izrael nelze podceňovat, na straně středoevropského týmu.

V minulosti se pak Česká republika s Izraelem střetla dvakrát. V roce 2000 vyhrála 4:1, v roce 2012 už zvítězila “pouze” 2:1. V obou případech však hrála doma.

Chcete-li vsadit na branky, tak ve čtyřech z pěti posledních pěti duelů Šilhavého výběru padly alespoň tři branky. Nicméně v zápasech Izraelců padly v posledních pěti kláních jen jednou více než dvě branky.

Tip na sázení | Výhra České republiky v kurzu 2.14 u Tipsportu

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?