Reklama

Šílené scény v Brazílii! Hráč v nižší lize zkopal rozhodčího do bezvědomí, byl obviněn z pokusu o vraždu

Každému fotbalistovi nebo fanouškovi se někdy stalo, že měl pořádný vztek na rozhodčího. Ovšem to, co předvedl William Ribeiro v brazilské šesté lize, je za hranicí únosnosti.

V šesté brazilské lize se spolu utkali Guarani-VA a Sau Paulo RS. Zápas trval ale pouhých 30 minut, než dočista přeskočilo Ribeirovi ze Sao Paula.

Guarani-VA vedl 1:0, když rozhodčí odpískal Ribeirovi faul. Ten to ale absolutně neunesl, rozhodčímu dal pěstí a když ležel na zemi, tak ho ještě brazilský fotbalista pořádně nakopl.

Na hřiště musela přijet sanitka, která odvezla rozhodčího v bezvědomí do nemocnice ve Venancio Aires. V 11 hodin večer vyšla najevo zpráva, že se sudí opět probudil. Nicméně v péči doktorů zůstává.

William Ribeiro byl následně zatčen policií a odveden do vazby. Podle rádia Terra de Venancio Aires byl obviněn z pokusu o vraždu. Twitterový účet Gaucho Informa sdílel fotku, jak Ribeira v poutech odvádí policie.

“Zápas je suspendovaný. Žádná soutěž nestojí za lidský život,” napsal na svém Twitteru klub Sao Paulo RS. Oba celky vyjádřili velkou podporu rozhodčímu, který se zotavuje v nemocnici.

Prezident klubu Delvid Goulart Pereira už oznámil, že Ribeirův kontrakt byl okamžitě ukončen.

“Moc se omlouváme a hluboce se stydíme. Posíláme všechny omluvy světa rozhodčímu a jeho rodině, stejně jako všem lidem, kteří museli tyto scény vidět,” napsal mimo jiné ve svém prohlášení prezident Sao Paula RS.

Zdroj: Givemesport, Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tak už ta jeho červená hlava napovídá že jde jistě o klidného a vyrovnaného jedince. Snad bude sudí bez následků a nezanevře na fotbal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené