Spojte se s námi


Liga mistrů

Sevilla jede do Moskvy upevnit si vedoucí místo ve skupině

Publikováno

dne

Sevilla se ve třetím kole letošní Ligy mistrů utká se Spartakem Moskva. Skupina E je zatím velmi vyrovnaná a favorit této skupiny Liverpool zatím posbíral pouze dva body za dvě remízy.

Španělé jsou na tom zatím ze všech nejlépe a po úvodní remíze právě na Anfield Road, dokázali hráči trenéra Eduarda Berizza porazit Maribor a se čtyřmi body tak vládnou této skupině.

Seville se v letošní sezóně poměrně daří a několik zápasů dokonce okupovali druhé místo v La Lize. Porážka v posledním zápase s Athleticem Bilbao ovšem znamenala propad na 5. pozici.

Sevilla vychází z pečlivé obrany, za posledních 6 zápasů inkasovali pouze 3 góly od Atlética Madrid a naposledy od Bilbaa. 6 posledních zápasů Sevilly tak skóroval vždy pouze jeden tým.

Španělský tým však bude oslaben, do zápasu nenastoupí zranění Daniel Carriço, Nico Pareja a Steven N’Zonzi. Spartak Moskva bude postrádat ještě několik hráčů navíc. Připraveni stále nejsou Roman Zobnin, Artem Timofeev, Zé Luís, Georgi Tigiev, Artyom Rebrov a Jano Ananidze také ještě není ve 100% kondici, avšak na lavičce by se již objevit mohl.

Spartak Moskva je už 9 zápasů neporažen, ale z toho 5 duelů skončilo remízou. Především bod s Liverpoolem byl hodně cenný a jistě dodal hráčům trenéra Massima Carrery velkou sebedůvěru před duelem se Sevillou.

Jejich hlavní útočnou silou opět bude dvojice Luiz Adriano a Quincy Promes, kteří se budou snažit nabourávat pečlivou obranu Sevilly a zranění několika defenzivních hráčů hostujícího týmu jim určitě hraje do karet.

Sevilla je samozřejmě v tomto zápase favoritem a v případě výhry by tak výrazně ruskému klubu, jenž by měl být jejich největší konkurent v cestě do play-off, odskočila.

Kvalita je na jejich straně, ovšem hráči trenéra Massima Carrery hrají dobrý fotbal a v domácím prostředí budou opět velmi silní, své o tom i Liverpool, který dokázal uhrát v Moskvě pouze remízu. Osobně věřím, že nejlepší sázkou pro tento zápas je, že oba týmy dají gól.

Reklama

Oblíbené