Sestavit výběr pro utkání se Skotskem za 5 hodin? Pro Holoubka žádný problém

David Holoubek dostal za úkol sestavit nominaci 23 hráčů, která se střetne se Skotskem v rámci Ligy národů. Koronavirus mění svět k nepoznání a přináší různé situace, toto by ovšem nikoho nenapadlo ani ve snu. Nezbývá nic jiného, než našim hráčům držet palce. Snad se jim povede navázat na úspěch z EURA 2004, kdy jsme s B týmem porazili Německo.

Zdroj: CC BY-SA 4.0

K celé akci se vyjádřil na nedělní tiskové konferenci sám trenér nového reprezentačního výběru.

„Samozřejmě vnímáme, že situace, která nastala, byla velice zvláštní. Dostali jsme úkol sestavit tým na zápas se Skotskem, měli jsme na to zhruba pět hodin, takže to bylo velice dynamické a velice rychlé.

Chtěl bych tímto poděkovat všem klubům a všem trenérům, kteří mi to umožnili. Chtěl bych také samozřejmě poděkovat i hráčům, kteří měli volný víkend a přijeli ze všech koutů České republiky,” vyjádřil se k nastalé situaci Holoubek.

Spolu s ním byl na tiskové konferenci také Roman Hubník, který sice reprezentační kariéru ukončil, nyní je však za tuto šanci velmi rád.

“Neváhal jsem ani minutu a rád jsem tu nabídku přijal. Věřím v tom, že zítra to zvládneme a uděláme hezký výsledek,” reagoval na výzvu Hubník.

Nový reprezentační výběr nečeká vůbec nic jednoduchého. Skotové mají v kádru několik špičkových hráčů a dal by se očekávat vyrovnaný souboj i tehdy, když bychom nastoupili v nejsilnější sestavě.

Nezbývá nic jiného, než našim fotbalistům držet palce a pokud uspějí, budou oslavovaní jako hrdinové, zcela po právu. Škoda jen, že je nepožene kupředu zaplněný stadion.

Celé video z tiskové konference s Holoubkem a Hubníkem:

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pro Holoubka není problémem nic. Jen ty výsledky pak – jako se Spartou – problémem být začínají. Odevšad ho vyhodili.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia zakázala svým hráčům na hostování nastupovat proti ní! Prý se tento krok neosvědčil

A je to tu zase. Téma Slavia a hráči na hostování se řešilo v létě ve velkém. Mnoho hráčů totiž odešlo do Slovanu Liberec. Po velkém tlaku veřejnosti se sešívaní rozhodli alespoň povolit svým hráčům nastoupit do zápasu proti ní. Nyní to ale po půl roce opět zakazuje. Proč?

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.