Spojte se s námi

La Liga

Sergej Milinkovič-Savič prostředkem zájmu Realu Madrid?

Zveřejněno

dne

Sergej Milinkovič-Savič, mladý záložník Lazia Řím je zpět na radaru Realu Madrid, poté co se kormidla Bílého baletu opět ujal Zinedine Zidane, který se údajně do své funkce vrátil hlavně za podmínky, že mu prezident Realu přislíbil letní posily podle vlastního výběru, patří mezi ně i Milinkovič-Savič?

Podle El Chiringuito TV, Milinkovič-Savič na Zidaneho seznamu opravdu je, mimochodem kromě srbského ofenzivního záložníka by na seznamu mělo být i jméno hvězdného záložníka Chelsea N’Gola Kantého.

Bílý balet byl spojován se čtyřiadvacetiletým záložníkem vloni v létě, ale Lazio stanovilo cenu na sto dvacet milionů euro, což bylo moc i na legendární španělský klub.

Situace kolem SMS se však výrazně od léta 2018 změnila, forma Saviče začala značně kolísat a jeho stávající hodnota by měla být nižší než devadesát milionů euro, což by byla částka, kterou by se Real Madrid nemusel bát investovat.

Kromě Realu Madrid má o Saviče zájem také AC Milan, který se však potýká s problémy s Finančním fair play, dalšími potencionálními zájemci jsou Juventus, Inter a Manchester United.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama
Reklama

RUIK © 2017-2019