Spojte se s námi


Fotbal

Senzace! Souček v nastavení otočil zápas s Burnley. Podívejte se na jeho vítězný gól

Další senzační večer má za sebou Tomáš Souček, který vstřelil svůj již 4. soutěžní gól v řadě. Ten sobotní navíc znamená velmi cenné 3 body pro West Ham. Díky tomu stále drží tempo s těmi nejlepšími týmy v boji o evropské poháry.

Publikováno

dne

Další senzační večer má za sebou Tomáš Souček, který vstřelil svůj již 4. soutěžní gól v řadě. Ten sobotní navíc znamená velmi cenné 3 body pro West Ham. Díky tomu stále drží tempo s těmi nejlepšími týmy v boji o evropské poháry.

První poločas byl poměrně vyrovnaný. Krom několika žlutých si vytvořil několik zajímavých šancí především domácí tým. Oba celky šly ale nakonec do kabin bez vstřeleného gólu.

Co ovšem chybělo v prvním poločase, tak fanouškům na stadionu vynahradila druhá půle. Ta odstartovala pěkně zostra, když se faulu ve velkém vápně dopustil Mohammed Kudus. Jay Rodriguez si následně věděl rady a připsal si svoji první ligovou branku v této sezoně.

Poté logicky začali více tlačit hráči trenéra Davida Moyese. Dlouho z toho ale nic nebylo, a to až do 86. minuty, kdy se rozhodl svoji chybu napravit Kudus. Ten poslal míč před brankáře Jamese Trafforda tak šikovně, že si ho srazil Dara O’Shea do vlastní branky a bylo srovnáno.

O pět minut později slavili ale hosté znovu a opět v tom měla prsty nová posila Hammers. Na centr Kuduse si tenkrát naskočil Souček, který poslal míč do sítě a zajistil svému týmu 3 body.

Souček ve formě

Pro českého záložníka to je již 4. zápas v řadě, kdy se dokázal gólově prosadit. Ve 3 případech to navíc byly velmi důležité góly, které znamenaly body!

Ještě před reprezentační pauzou se trefil Souček do sítě Nottinghamu Forest. Svůj gól třetí ligový gól si připsal v 88. minutě a díky němu se West Ham mohl radovat z vítězství 3:2.

Další dva góly si připsal český záložník za český národní tým. Proti Polsku srovnával na 1:1 a proti Moldavsku zpečetil vítězství 3:0.

Nyní tak přispěl k vítězství svého týmu znovu. Nejvíce šťastný ale bude zřejmě Kudus, jenž napravil svoji chybu z úvodu druhé půle a výrazně pomohl ke 3 bodům Hammers.

Díky tomu se aktuálně drží West Ham se ziskem 20 bodů na 9. místě. Na 4. Tottenham, který má zápas k dobru, přitom ztrácí pouhých 6 bodů. V příštím ligovém klání pak přivítá londýnský tým doma Crystal Palace.

Zdroj: Twitter, Premier League

Reklama

Oblíbené