Reklama

Senzace! O Abdallaha Simu se zajímá gigant z Anglie

O Abdallaha Simu se zajímá další celek z Anglie! Mimo West Ham United, senegalského křídelníka bedlivě sleduje i gigant Manchester United! Česká liga v očích skautů neuvěřitelně roste.

Zdroj: SK Slavia Praha

Samozřejmě zájem neznamená upečený transfer. Ale přece jen, dovedete si představit, že by se před pěti lety o hráče z české nejvyšší soutěže zajímaly celky jako jsou West Ham či Manchester United? Odpověď je jasná. Ne.

Pro Slavii to bude v letním přestupovém období nesmírně těžké, pokud by se rozhodla Simu neprodat.

Nabídky na talentovaného křídelníka budou opravdu vysoké a na české podmínky jen těžce odmítnutelné.

Dle serveru Transfermarkt je tržní hodnota 19letého hráče stanovena na 11 milionů euro, ale jeho skutečná cena by se mohla šplhat až k 25 milionům.

Myslíte, že je možné, aby se Sima stěhoval rovnou na tak věhlasnou adresu jako je Old Trafford?

Být konkurentem Marcuse Rashforda nebo Anthony Martiala je sakra velká výzva.

S informací přišel blízký zdroj z klubového prostředí Manchesteru United. Příchod Simy by měl být součástí nové klubové strategie.

Zdroje: Transfermarkt, Twitter – Man United News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Nejlepší by bylo prodat dokud mají kluby zájem a jsou ochotni za něj dát slušnou cenu…. osobně nevěřím, že by ho koupil Man.U nebo West H. Uvidime😊

  2. Na nejvetších Manchester United webech není o Simovi ani zmínka, takže si to vymyslel zas jeho agent, nebo čeští novináři, aby měli o čem psát

  3. Takových super nabídek Tvrdík vypustil za poslední dva měsíce už přes deset. Po těch pěti zápasech co mu vyšli v naší hodně kvalitní lize by museli být blázni aby fotbalistu takových kvalit chtěl nějaký super tým.

  4. Já bych mu rozhodně doporučil ještě rok vydržet, potřebuje pravidelně hrát a i když udělal obrovský skok, ještě není tak dobrý aby byl dominantním hráčem nějakého klubu v PL. Za rok ve Slávii opět vyroste, a možná se přestup upeče již v lednovém přestupním období. Je lepší odejít jako Suk a Cufi, než jít někam jako nadějný hráč, který pak zmaří svůj talent na lavičce náhradníků. Vydělají na tom obě strany, on i Slávie.

  5. Sima i Olainka ….prodat už v létě dokud jsou v kurzu. Sleduju každý zápas Slávie už dlouho a “Olej” se od loňska zhoršil a Sima šel po zranění taky dostat dolů. Takže nejvyšší čas oba prodat a zapracovat čerstvou krev. Kolář taky půjde ven. Zaslouží si vyzkoušet zahraničí. Hledat gólmana se stejným stykem hry bude trošku oříšek, ale ti mladí ve Slavii jsou k tomu už vedení. Markovič nebo Vágner šanci dostanou a možná se koupi Mandous nebo Nguyen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené