Spojte se s námi


Fotbal

Senegal vs. Rovníková Guinea: Preview a tipy na sázení

V sobotu semifinále Afrického poháru národů zaujal Kamerun a Burkina Faso, v neděli se dozvíme, kdo je ve čtveřici nejlepších doplní. Favorizovaný Senegal bude čelit Rovníkové Guinee.

Publikováno

dne

V sobotu semifinále Afrického poháru národů zaujal Kamerun a Burkina Faso, v neděli se dozvíme, kdo je ve čtveřici nejlepších doplní. Favorizovaný Senegal bude čelit Rovníkové Guinee.

Senegal se jako jeden z mála výběrů může pyšnit neporazitelností. Ve skupině dvakrát remizoval, jednou vyhrál a postoupil z prvního místa, v osmifinále si hladce poradil s Kapverdy (2:0).

Rovníková Guinea dokonce posbírala ve skupinové fázi více bodů. Dvě výhry (jedna proti Alžírsku) stačily na druhou příčku, v osmifinále Guinea po 120 minutách bez gólu vyřadila Mali na penalty.

Senegal se s velkou pravděpodobností bude muset obejít bez Sadia Maného, jenž v osmifinále skóroval, ale zároveň se i zranil. V dobrých výkonech tak bude muset pokračovat defenzivní opora Kalidou Koulibaly.

V dresu Guiney podává sympatické výkony Basilio Ndong, šikovný levý bek působí v norské lize. Pravý bek Carlos Akapo zase nastupuje v španělském prvoligovém Cádizu na pozici pravého obránce.

Senegal se chlubí bezchybně fungující obranou. I díky lídrovi Koulibalymu jako jediný ještě na turnaji neinkasoval.

A v případě Rovníkové Guiney by se nic měnit nemělo, ta dala totiž ve čtyřech utkáních na turnaji pouhé dva góly.

S ohledem na výborně fungující defenzivu Senegalu si myslím, že postoupí již v základní hrací době.

Tip na sázení l Výhra Senegalu v kurzu 1,60 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.