Leverkusen kvůli karanténě odložil Schickovu lékařskou prohlídku. Doplatí na to reprezentace v budoucnosti?

Z reprezentačního srazu musí být někteří jedinci nadšení. Mezi nimi také Patrik Schick, který měl ve čtvrtek absolvovat lékařské testy v Leverkusenu, který by měl být jeho novým domovem.

Zdroj: Twitter @dierotenbullen

Přestup Patrika Schicka z Říma do Leverkusenu je již na spadnutí. Sám agent Pavel Paska potvrdil, že jednání jsou prakticky ve finále. Reprezentační útočník dokonce měl již ve čtvrtek podstoupit lékařské testy v novém klubu.

Jenže se tak nestalo. Namísto toho je v karanténě kvůli amatérismu FAČR a na testy i podpis smlouvy si tak musí ještě nějakou dobu počkat. Vše, co bylo sjednáno, bylo nyní odloženo.

V dokončení přestupu by to už rozhodně nijak zabránit nemělo, nicméně to není dobré z několika hledisek. Patrik Schick mít svou budoucnost vyřešenou co nejdříve.

Mimo to se ale jedná o ne zrovna dobrou vizitku pro Leverkusen, který by si v budoucnosti, ať už bude jakákoliv, tedy s koronavirem či bez něj, mohl dvakrát rozmyslet, jestli se mu vyplatí pouštět hráče do reprezentace.

Když není FAČR ochoten zajistit, aby se hráč vrátil zdravý, přičemž ještě nebyl odehrán ani zápas, je to k zamyšlení. Koneckonců, o stažení svých hráčů již nyní přemýšlí Slavia i jiné kluby. Dokonce již došlo ke stažení Ondřeje Koláře.

V zahraničí dost možná nebudou muset kluby mít tolik pochopení a tolerance. Nezbývá než doufat, že tato nezodpovědnost nezanechá dlouhodobější následky.

Zdroj: Calciomercato.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Tak skvělý klub jako Nice se těžko poráží dvakrát za sebou, říká Trpišovský

Už ve čtvrtek večer čeká Slavii utkání na půdě francouzského Nice. V domácím prostředí jej sice dokázala porazit 3:2, nyní to ale bude mít těžší, čehož si je vědom také kouč Jindřich Trpišovský.

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.