Leverkusen kvůli karanténě odložil Schickovu lékařskou prohlídku. Doplatí na to reprezentace v budoucnosti?

Z reprezentačního srazu musí být někteří jedinci nadšení. Mezi nimi také Patrik Schick, který měl ve čtvrtek absolvovat lékařské testy v Leverkusenu, který by měl být jeho novým domovem.

Zdroj: Twitter @dierotenbullen

Přestup Patrika Schicka z Říma do Leverkusenu je již na spadnutí. Sám agent Pavel Paska potvrdil, že jednání jsou prakticky ve finále. Reprezentační útočník dokonce měl již ve čtvrtek podstoupit lékařské testy v novém klubu.

Jenže se tak nestalo. Namísto toho je v karanténě kvůli amatérismu FAČR a na testy i podpis smlouvy si tak musí ještě nějakou dobu počkat. Vše, co bylo sjednáno, bylo nyní odloženo.

V dokončení přestupu by to už rozhodně nijak zabránit nemělo, nicméně to není dobré z několika hledisek. Patrik Schick mít svou budoucnost vyřešenou co nejdříve.

Mimo to se ale jedná o ne zrovna dobrou vizitku pro Leverkusen, který by si v budoucnosti, ať už bude jakákoliv, tedy s koronavirem či bez něj, mohl dvakrát rozmyslet, jestli se mu vyplatí pouštět hráče do reprezentace.

Když není FAČR ochoten zajistit, aby se hráč vrátil zdravý, přičemž ještě nebyl odehrán ani zápas, je to k zamyšlení. Koneckonců, o stažení svých hráčů již nyní přemýšlí Slavia i jiné kluby. Dokonce již došlo ke stažení Ondřeje Koláře.

V zahraničí dost možná nebudou muset kluby mít tolik pochopení a tolerance. Nezbývá než doufat, že tato nezodpovědnost nezanechá dlouhodobější následky.

Zdroj: Calciomercato.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Hráč Sparty je pozitivní na Covid! Páteční trénink je zrušen

Jeden z hráčů pražské Sparty byl pozitivně testován na Covid-19. Hráči tak míří na přetestování a v případě dalších pozitivních nálezů by bylo ohroženo utkání se Zlínem, které se má odehrát v neděli.

Blog: Tepová frekvence stoupá, extraliga startuje!

A už je tu zase ten vzrušující pocit, který každý správný hokejový fanoušek zažívá pravidelně v září. I přes spoustu rizik a rostoucí počet pozitivně testovaných lidí na COVID-19, se vedení extraligy rozhodlo pro start soutěže rozsvítit na semaforu zelenou barvu.

Trpišovský chystá proti Teplicím řadu změn. Spoléhat bude především na schopnosti Olayinky

Slavia klopýtla v posledním ligovém kole s Pardubicemi, které je obraly o dva body. Do čela se tak dostala Sparta, která je zatím po třech zápasech 100%. Slávisty nyní čekají Teplice, které sešívaní dokázali porazit v každém z posledních 7 vzájemných střetnutí.