Schick vstřelil gól a pár minut nato střídal kvůli zranění. Zmešká reprezentační sraz?

Pro Patrika Schicka začalo utkání Leverkusenu se Stuttgartem velmi dobře, když se dokázal český útočník prosadit již v 7. minutě, o 12 minut později už však kvůli zranění musel střídat.

Zdroj: twitter.com/bayer04fussball

Schick do dnešního dne odehrál v Bundeslize v dresu Leverkusenu 117 minut, zatím však bez gólového zápisu.

To se mu podařilo konečně změnit, když po rozehrávce rohového kopu následoval centr teprve sedmnáctiletého Floriana Wirtze, který dokázal český reprezentant zakončit hlavou do sítě.

Jeden gól už si ale Schick v dresu Leverkusenu připsal, když v pohárovém utkání (DFB-Pokal) vstřelil branku proti Eintrachtu Norderstedt. Bayer ten zápas nakonec vyhrál 7:0.

Leverkusen si v úvodních dvou kolech připsal zatím dva body za dvě remízy s Wolfsburgem a RB Lipskem. Po prvním poločase zatím drží vedení 1:0.

Po tomto víkendu měl přitom Schick zamířit na reprezentační sraz, když nás čeká ve středu přátelské utkání s Kyprem a poté již Liga národů s Izraelem a Skotskem.

Zdroj: Bundesliga