Spojte se s námi


Bundesliga

Schalke 04 hostí svého nepříliš oblíbeného soupeře Leverkusen

Publikováno

dne

Páteční duel mezi Schalke a Leverkusenem bude také soubojem dvou nových trenérů, protože jak Domenico Tedesco, tak Heiko Herrlich přišli do svých současných klubů na začátku léta.

Domácí trenér si zatím vede o něco lépe a Schalke se podařilo získat 9 bodů z prvních 4 ligových zápasů. Poslední dvě utkání sice prohráli, ovšem v zápasech s Bayernem a Hoffenheimem mohli pouze překvapit.

Leverkusen předvádí velmi dobré výkony ve svém domácím prostředí, ovšem venku je to bída a 3 letošní venkovní prohry to jasně potvrzují. Skvělou formu má útočník Kevin Volland, který se v 6 ligových zápasech trefil již 4x.

A post shared by FC Schalke 04 (@s04) on

STATISTIKY

  • Schalke prohrálo poslední 2 ligové zápasy, ve kterých nevstřelili ani jeden gól.
  • Schalke vyhrálo pouze jeden z posledních 6 vzájemných duelů.
  • Leverkusen vyhrál poslední 3 vzájemné duely ve Veltins-Areně.
  • Leverkusen prohrál všechny 3 venkovní ligové zápasy venku.

⚽️ @kevin_volland ⚽️ @lucasalario ⚽️ #Volland #StärkeBayer ⚫️🔴💪 #B04HSV #bayer04

A post shared by Bayer 04 Leverkusen (@bayer04fussball) on

PREDICTION

Ve většině případech je domácí prostředí výhodou, ve vzájemných duelech Schalke a Leverkusenu to však neplatí. V posledních 5 vzájemných zápasech totiž nevyhrál domácí tým ani jednou.

Ani tentokrát to nebude mít domácí Schalke nikterak jednoduché a mělo by jít o velmi vyrovnaný zápas, ve kterém mohou zvítězit oba celky. Osobně věřím, že se dočkáme gólů na obou stranách a proto je dle mého názoru sázka na to, že oba týmy vstřelí gól jednou z nejpravděpodobnějších tipů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.