Reklama

Sanneh se osvědčil a stává se první zimní posilou Baníku Ostrava!

Muhammad Sanneh se stává první potvrzenou posilou ostravského kádru před startem jarní části Fortuna ligy! Gambijec tak zkoušku v Baníku úspěšně přetavil v půlroční hostování.

Zdroj: fcb.cz

Jak jsme vás již dříve informovali, krajní obránce či záložník Muhammad Sanneh se v Baníku líbil. A to natolik, že s ním v sestavě bude moci Baník nastoupit do druhé poloviny rozehraného ročníku domácí fotbalové soutěže.

Oficiální web Baníku Ostrava potvrdil, že si Sanneha pojistil na půlroční hostování. S vedením estonského Paide Linnameeskond, dosavadního klubu Gambijce, se dohodli i na vložení opce na případnou koupi hráče.

“Ukázal své nesporné kvality a myslím si, že má Baníku rozhodně co dát. Věřím, že to na jaře potvrdí a že svou budoucnost s námi spojí i v dalších letech,” řekl na adresu dvacetiletého talentu sportovní ředitel Alois Grussmann.

Spokojen byl i hráčův agent Daniel Smejkal: “Jsem velice rád, že jsme pro Muhammeda Sanneha našli možnost uplatnění v české lize a ještě k tomu v tak silném klubu, jakým je Baník.”

“Jsem přesvědčen, že je pro Baník velkou posilou, a to jak z hlediska momentální situace, tak také z hlediska perspektivy,” vidí nadějně budoucnost Sanneha.

A co na příchod do České republiky říká sám Sanneh? Nebojí se třeba sněhové nadílky, kterou momentálně v Ostravě zažívá na vlastní kůži?

“Na podobné klima už jsem zvyklý z Estonska, kde jsem strávil několik roků. S aklimatizací není žádný problém. Samozřejmě se těším a chci pomoct Baníku k co nejlepším výsledkům. Už jsem slyšel i o skvělých fanoušcích, kteří tu jsou, a věřím, že je zažiju i přímo na stadionu,” uvedl na webu FCB.

Má Sanneh při případných zdravotních potížích Martina Filla na to, aby jej plnohodnotně zastoupil na pravém kraji obrany?

Zdroj: fcb.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené