Spojte se s námi

Fotbal

Sancho je psancem. United mu zakázali používat jídelnu i další klubové prostory

Jadon Sancho je aktuálně v Manchesteru United persona non grata. Po ostré a veřejné výměně názorů s trenérem Erikem ten Hagem byl vyřazen z kádru a teď dokonce nesmí používat ani klubové prostory.

Publikováno

dne

Jadon Sancho je aktuálně v Manchesteru United persona non grata. Po ostré a veřejné výměně názorů s trenérem Erikem ten Hagem byl vyřazen z kádru a teď dokonce nesmí používat ani klubové prostory.

Tenhle spor asi jen tak neskončí. Mezi Jadonem Sanchem a Erikem ten Hagem neustále roste napětí a atmosféra v klubu pořádně houstne.

Vše začalo po zápase na Arsenalu. Jadon Sancho byl totiž bez uvedení důvodu vynechán z nominace na utkání. Po duelu, který United prohráli 1:3, se novináři ten Haga na onen důvod zeptali.

Nizozemský kouč odvětil, že Sancho byl vynechán z důvodu špatného přístupu na tréninku. Zároveň dodal, že musí předvádět určitou úroveň každý den. To si ale anglický reprezentant nenechal líbit a na Twitteru se proti slovům kouče ohradil.

„Prosím, nevěřte všemu, co čtete. Nedovolím, aby lidé říkali věci, které jsou zcela nepravdivé. Tento týden jsem dřel na tom, abych dobře trénoval. Myslím, že moje nenominace má další důvody, které nebudu rozebírat. Už dlouho jsem obětním beránkem, což není fér,“ odpověděl Sancho.

Vedení Manchesteru United se rozhodlo hráče suspendovat do té doby, dokud se neomluví trenérovi. Podle informací britských deníků z hráčova okolí se ale tohle v nejbližších dnech určitě nestane.

A tak Red Devils přitvrdili. Sanchovi podle britských deníků zakázali vstup do všech klubových prostorů, nemůže se tak najíst ani v klubové jídelně. Sancho doteď trénoval individuálně, teď ale nemůže ani to.

Trojici spoluhráčů, údajně má jít o Rashforda, Maguira a Shawa, se má snažit přesvědčit Sancha, aby se trénovi omluvil. Podle britských deníků na jednu stranu chápou jeho naštvání, nicméně věří, že tohle je jediný způsob, jak se vypořádat s napětím, které v klubu aktuálně panuje.

Zdroj: Sky Sports, Daily Mail

Reklama

Oblíbené