Živé výsledky
  • FRA
    FRA
    SEN
    SEN
  • SAU
    SAU
    URY
    URY
  • IRN
    IRN
    Nov
    Nov
  • IRQ
    IRQ
    NOR
    NOR
  • ARG
    ARG
    DZA
    DZA
  • AUT
    AUT
    JOR
    JOR
  • PRT
    PRT
    COD
    COD
  • Ang
    Ang
    HRV
    HRV
  • GHA
    GHA
    PAN
    PAN
  • UZB
    UZB
    COL
    COL
  • Čes
    Čes
    ZAF
    ZAF
  • CHE
    CHE
    BIH
    BIH
  • CAN
    CAN
    QAT
    QAT
  • MEX
    MEX
    KOR
    KOR
  • USA
    USA
    AUS
    AUS
  • SCO
    SCO
    MAR
    MAR
  • BRA
    BRA
    HTI
    HTI
  • TUR
    TUR
    PRY
    PRY
  • NLD
    NLD
    SWE
    SWE
  • DEU
    DEU
    Pob
    Pob

Sancho chce v lednu odejít z Manchesteru United! V Německu se mluví o návratu do Dortmundu

Sancho chce v lednu odejít z Manchesteru United! V Německu se mluví o návratu do Dortmundu
Zdroj: Depositphotos

Jadon Sancho má zřejmě v Manchesteru United osud sečtený. Erik ten Hag dal všem hráčům jasně najevo, že nehodlá trpět žádné excesy, což ukázal na příkladu Cristiana Ronalda. Server Sky Sports navíc nyní přišel s první podrobnější informací o jeho možné budoucnosti.

Když Sancho přestoupil v létě 2021 za 85 milionů eur na Old Trafford, tak se všichni těšili na jeho přínos. Nyní už je ovšem jasné, že tento přestup se alespoň tedy doposud vůbec nepovedl, stejně jako mnoho dalších.

Sancho nijak zvlášť nezářil ani v minulé sezoně, ve které sice odehrál 41 zápasů, ovšem většinou to nebylo na celých 90 minut. Navíc vstřelil pouze 7 gólů a 3x asistoval.

V aktuální sezoně dostal od ten Haga prostor v úvodních třech ligových zápasech, v nichž odehrál dohromady 76 minut. Žádná sláva to ovšem nebyla a když pak přišly zprávy o tom, že je hráč postaven mimo tým, začali si mnozí vybavovat konec v Borussii.

Fabrizio Romano nyní na svém Twitteru připomněl situaci starou již několik let, kdy německý deník BILD informoval o tom, že Sancho chodí pozdě na tréninky, po zápase si odcestuje na 2-3 dny nebo hraje po nocích hry, kvůli čemuž pak není vyspalý na tréninky a nejen na ně.

Nakonec se ovšem podíváte na statistiky a ty vám řeknou následující: 82 zápasů v dresu Red Devils, 12 vstřelených gólů a 6 asistencí. Pokud to tedy ale doposud bylo ze strany 23letého křídelníka mizerné, má v Manchesteru United pořád nějakou budoucnost?

Zdá se, že ne. Server Sky Sports navíc přišel s informací, že Sancho je v kontaktu s trenérem Edinem Terzičem, který by měl mít zájem na tom, aby posílil Borussii. Hovoří se přitom o hostování, které by se mohlo uskutečnit už v lednu.

Pro německý celek by totiž Sancho mohl být až příliš drahý, hostování s opcí by tak mohlo dávat pro Dortmund smysl. Vzhledem k tomu, že ale mají s anglickým křídelník své zkušenosti, je trochu celá věc s podivem. Zdá se však, že Terzič má s hráčem samotným velmi dobré vztahy a dokázal by se za něho zaručit.

Novinář Florian Plettenberg informoval, že Sancho chce z Manchesteru skutečně odejít. Ve hře však mohou být krom Borussie i další evropské celky a také kluby ze Saúdské Arábie, které by vyšly určitě vstříc Red Devils co se financí týče.

Zdroj: Sky Sports, Transfermarkt

Diskuse

Mohlo by vás zajímat

Divím se Schickovi, že s reprezentací furt jezdí, tvrdí ostře Rosický

Divím se Schickovi, že s reprezentací furt jezdí, tvrdí ostře Rosický

Polská invaze ve Slavii: Sešívaní prý dokončují podpisy hráčů z Ekstraklasy

Polská invaze ve Slavii: Sešívaní prý dokončují podpisy hráčů z Ekstraklasy

Slavia sleduje střelce z mistrovství světa. Stoper Rekik se trefil proti Švédům

Slavia sleduje střelce z mistrovství světa. Stoper Rekik se trefil proti Švédům

Pardubice dotáhly vysněnou posilu. Liberec na ní krásně vydělal

Pardubice dotáhly vysněnou posilu. Liberec na ní krásně vydělal

Slavia hlásí návrat odchovance. Jaká bude Hunalova budoucnost?

Slavia hlásí návrat odchovance. Jaká bude Hunalova budoucnost?