Spojte se s námi

Ligue 1

Saint-Étienne vyzve poslední tým v letošní Ligue 1 Méty

Publikováno

dne

Tým Saint-Étienne v poslední době výsledkově hodně tápal, nyní ovšem hostí poslední celek letošní Ligue 1, se kterým by měl brát všechny tři body.

Domácí tým odstartoval letošní sezónu třemi výhrami, ve kterých ani jednou neinkasoval, po zápase s PSG však vyhráli už jen pouze jeden zápas a především jejich poslední vystoupení v Troyes je bude jistě trápit ještě dlouho.

Herně jsou na tom ale hráči trenéra Óscara Garcíi velmi dobře. Skvělou letní posilou byl křídelník Jonathan Bamba, jenž se vrátil z hostování v Angers a je letos se 4 góly nejlepším střelcem Saint-Étienne.

http://gty.im/484368504

Domácím ovšem bude chybět dvojice Florentin Pogba a Hernani. Hosté jsou na tom ještě o něco hůře, do zápasu nenastoupí Ablie Jallow, Yann Jouffre a Benoit Assou-Ekotto. Otazník navíc visí nad Jonathanem Rivierezem a Milanem Bisevacem.

Metz jsou zatím beznadějně poslední. Z dosavadních osmi kol dokázali porazit pouze Angers a je zajímavé, že Méty jsou jediným týmem, který dokázal Angers v letošní sezóně porazit.

7 ostatních zápasů ovšem skončilo jejich porážkou a tak se trenér Philippe Hinschberger nachází ve velmi složité situaci, jenž nevypadá, že se tento víkend zlepší.

http://gty.im/845473246

Na druhou stranu dokázali Méty v minulé sezóně uhrát dvě remízy se Saint-Étienne a klíčem ke druhému úspěchu by mohla být jejich poměrně dobrá obrana.

Méty sice prohrávají zápas za zápasem, ovšem pokud nebudeme počítat výprask s PSG, tak inkasovali z posledních 5 ligových zápasů pouze 4 góly. Problém je ten, že sami dokázali vstřelit pouze jeden.

Hráči Saint-Étienne jsou v tomto duelu jednoznačnými favority a vzhledem k útočné neschopnosti hostujícího celku se nedá očekávat, že by se něco mělo změnit. Proto očekávám, že si Saint-Étienne připíše další výhru.

Reklama

Oblíbené