Sága pokračuje! Messi si měl koupit byt v Miláně

O přestupu či nepřestupu Lionela Messiho do Interu Milán toho bylo napsáno mnoho. Vyjadřovali se k němu jak zástupci Interu, tak zástupci Barcelony. Přesto je v tom všem stále nejasno. Nyní navíc z Itálie přišla informace, že si hvězda katalánského celku měla koupit v Miláně byt.

Zdroj: ibtimes.com

Jeden z nejlepších hráčů fotbalové historie je již nějaký ten pátek spojován s přestupem do Interu Milán. Média často přehlížejí fakt, že tento krok vyvrátili zástupci jak italského, tak katalánského celku.

A nyní celá sága o tomto možném přestupu pokračuje. SportMediaset totiž odhalil, že si Lionel Messi pořídil v Miláně střešní byt. Ten se má nacházet v blízkosti bydliště jeho otce Jorgeho.

To ale není vše. Byt, který si Messi měl pořídit, se nachází ve čtvrti, kde se nachází ředitelství Interu Milán, což však pochopitelně ke konci spekulací rozhodně nikterak nepřispívá.

Nutno podotknout, že spekulace začaly sílit po posledním půlroce, kdy Barcelona působila jako nasáklá toxickým prostředím a neustále se mluvilo o sporech nejen v kabině.

Bude tedy zajímavé sledovat, jak kauza “Messi do Interu” dopadne. Je sice nepravděpodobné, že by k uskutečnění přestupu mělo dojít, ve fotbale ale člověk nikdy neví.

Zdroj: SportMediaset

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

V Anglii je fotbal náboženstvím. Angažmá ve Spartě beru velmi pozitivně, říká Roman Bednář

Roman Bednář si ve své kariéře zahrál v Anglii, Skotsku či Turecku. V rozhovoru pro náš web mimo jiné zavzpomínal i na své působení ve Spartě.

Česká republika je v kvalifikaci na MS 2022 ve třetím koši. Kdo ji mine a kdo jí hrozí?

V pátek dopoledne byly zveřejněny koše, dle nichž se budou rozlosovávat kvalifikační skupiny na světový šampionát, který bude v roce 2022 hostit Katar. Nechybí v nich ani reprezentace České republiky, která se nachází ve třetím koši.

Fenomén Trpišovský. Z vody dokáže udělat víno, nerozhodují jména na zádech, ale úspěšný systém

Jindřich Trpišovský prošel ve vrcholovém fotbale třemi kluby, které měly v podstatě stejný záměr. Z neznámých a neokoukaných fotbalistů vybrousil diamanty, které pak posílal dál do světa. Ze Žižkova do první ligy, z Liberce do lepších klubů a ze Slavie je posílá do nejlepších světových lig.