Spojte se s námi


Fotbal

Sabah Baku vs. Partizan Bělehrad: Preview a tipy na sázení

Ve čtvrtek pokračují kvalifikace Evropské konferenční ligy. Ázerbajdžánský Sabah Baku vyzve srbský Partizan Bělehrad. Co od utkání nezkušenosti s pravidelným účastníkem očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Ve čtvrtek pokračují kvalifikace Evropské konferenční ligy. Ázerbájdžánský Sabah Baku vyzve srbský Partizan Bělehrad. Co od utkání nezkušenosti s pravidelným účastníkem očekávat a na co si vsadit?

Sabah má ze startu sezóny výbornou formu. V předkolech remizoval s Olympiakosem či Besiktasem, lotyšskou Rigu ve druhém předkole porazil doma i venku. Tento víkend v ligové premiéře přejel Gabalu vysoko 5:0.

Partizan naopak úplně stoprocentní ani spokojený není. Z úvodních dvou kol srbské nejvyšší ligy vytěžil čtyři body, v přípravě předtím padl kupříkladu s Bohemians nebo rakouským Sturm Graz.

Klíčové postavy Sabahu

Více než bod na utkání má útočník Emmanuel Apeh, nigerijský zabiják ve třech zápasech dvakrát udeřil i asistoval. Z křídla zlobí Němec Joy-Lance Mickels, i on vstřelil dvě branky a na další dvě nahrál.

Klíčové postavy Partizanu

Srbský celek táhne brazilský křídelník Matheus Saldanha, v úvodních dvou utkáních dvakrát udeřil. Z druhé strany ofenzivy zlobí Queensy Menig, nizozemský rychlík skóroval jednou.

Co čekat a na co vsadit?

Baku se doma tolik nedaří, na svém stadionu zvítězilo jen ve dvou z minulých čtyř utkáních. Výhra nad Rigou v minulém předkole navíc přišla gólem z nastavení a Lotyši ještě hráli od 34. minuty v oslabení.

Partizan naopak venku boduje, roli hraje i fakt, že fanoušci jezdí na výjezdy v hojném počtu. Minulé tři zápasy venku neprohrál, naopak dvakrát z toho vyhrál. I tentokrát je i vzhledem k evropským zkušenostem favorit.

S ohledem na venkovní formu Partizanu, domácí trápení Baku i vzhledem k dlouholetým úspěchům a zkušenostem hostí z Evropy si myslím, že i venku dokáží zvítězit a udělat si dobrou pozici před odvetou.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.