S Interem mám větší šanci vyhrát nějakou trofej než v Tottenhamu, odůvodnil Eriksen přestup do Itálie

Po dlouhých spekulacích se Christian Eriksem koncem ledna nakonec dočkal vytouženého odchodu z Anglie, když jej z Tottenhamu vykoupil Inter Milán. Nyní se konečně otevřeně rozpovídal o tom, co ho k tomuto kroku vedlo. Zároveň porovnal Conteho s Pochettinem, kteří si jsou dle jeho slov podobní, ačkoliv mezi nimi lze najít i odlišnosti.

Dánský reprezentant podepsal na San Siru smlouvu na čtyři a půl roku. Pevně věří, že tento krok mu pomůže k vítězství trofejí. „Naposledy jsem vyhrál něco s Ajaxem a stále si ten pocit pamatuji. Chtěl bych jej zažít znova a proto jsem tady. V Interu mám mnohem větší šanci na zisk trofeje než v Tottenhamu, je tu opravdu velká šance,“ nechal se slyšet Eriksen.

„Chtěl jsem začít něco nového. V minulých přestupových obdobích jsem byl spojován s mnoha kluby, ale Inter přišel s konkrétní nabídnou a vypadalo to slibně. Viděl jsem, jaký hrají fotbal a tak bylo snadné s nabídnou souhlasit. Navíc jsem rád, že je tu Antonio Conte. Bylo mi sice řečeno, že je přísný, ale to zatím nemůžu soudit,“ pokračoval dánský tvůrce hry.

„Co ale můžu říct, tak stejně jak Pochettino chce Conte, abychom hodně běhali s míčem. Já obecně rád běhání nemám, ale když, tak preferuji právě běh s míčem u nohy. Ale jedno přichází s druhým. Když jsme hrávali proti Conteho Chelsea, vždy to byly velice intenzivní zápasy. I přes podobnosti však mezi oběma trenéry je rozdíl v tom, jak fotbal vidí,“ zakončil své vyjádření Christian Eriksen..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..